Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BİR YILDA KAÇ KİTAP OKUYORSUNUZ

4 posters

BİR YILDA ORTALAMA OKUDUĞUNUZ KİTAP SAYISI?
5 DEN AZ
BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ Vote_lcap40%BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ Vote_rcap
 40% [ 2 ]
5 VEYA 10 ARASI
BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ Vote_lcap0%BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ Vote_rcap
 0% [ 0 ]
10 VE 20 ARASI
BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ Vote_lcap20%BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ Vote_rcap
 20% [ 1 ]
20 DEN FAZLA
BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ Vote_lcap0%BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ Vote_rcap
 0% [ 0 ]
HİÇ OKUMAM
BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ Vote_lcap40%BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Toplam Oylar : 5

YazarMesaj
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ Empty
MesajKonu: BİR YILDA KAÇ KİTAP OKUYORSUNUZ   BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ EmptyCuma Mart 21 2008, 16:45

LÜTFEN CEVAPLARINIZI GERÇEKÇİ YAZINIZ YUVARLAMA YAPMAYINIZ
http://www.kekliktepe.tr.cx
Emre Tekin
KekliktepeAdmin
KekliktepeAdmin
Emre Tekin

Erkek

MesajKonu: Geri: BİR YILDA KAÇ KİTAP OKUYORSUNUZ   BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ EmptyCuma Mart 21 2008, 20:56

10 we 20 arası ...
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: BİR YILDA KAÇ KİTAP OKUYORSUNUZ   BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ EmptyC.tesi Mart 22 2008, 13:20

[b]dürüst olmak gerekirse ben de kitap okumayı sevmem nedenini merak ediyorum ;galiba biraz tembel olduğumdan dolayı olabilir.en son okuduğum kitap ayşegül tatildeydi heralde...
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: BİR YILDA KAÇ KİTAP OKUYORSUNUZ   BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ EmptyC.tesi Mart 22 2008, 13:25

EMRECAN MERAK EDİYORUM NE ZAMAN OKUYUN(OKUYOSUN) SEN.İNTERNETTEN Mİ OKUYUN (OKUYOSUN)YOKSA.BANA DİYOSUNYA"ABİ İŞİM VAR"YOKSA O ARADA KİTAP MI OKUYUN(OKUYOSUN) SENİ HINZIR...EĞER 20 KİTAP OKUMAYA ZAMANINI HARCIYOSAN GERÇEKTEN SÜPERSİN....
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

MesajKonu: Geri: BİR YILDA KAÇ KİTAP OKUYORSUNUZ   BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ EmptyCuma Nis. 04 2008, 15:35

Bende valla 5 az okuyorum aslında okumak çok isterim ama kitabı elime alınca yarısı gelmeden bırakıyorum Rolling Eyes sanırım ben asla emrecan gibi 20 kitap okuyamayacağım....
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: BİR YILDA KAÇ KİTAP OKUYORSUNUZ   BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ EmptyCuma Nis. 04 2008, 18:20

emin ol ki emrecan 20 kitap okumuyor sadece canımın içi sıfırı fazladan atmış.haksızmıyım emrecan.internetten kalktığınmı var emrecan. emrecan senin bu kadar internet bağımlısı olmanı kınıyorum herşeyin bir dozaşı var değilmi fazla abartıyosun bence bu internet işini.kendine gel emoooo.yoksa gerçekten sonu hüsran olurrrr
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

MesajKonu: Geri: BİR YILDA KAÇ KİTAP OKUYORSUNUZ   BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ EmptyCuma Nis. 04 2008, 18:28

Bak bu konuda sana sonsuz katılıyorum emrecana bende çok kızıyorum zaten gördüğümde emre ile konuşcam bu konuyu emre sen şimdi bize çok kızıyorsun biliyorum ama biz senin iyilini düşünüyoruz ben int başında çok sıkılıyorum iş başında olduğum için bakmak zorundayım ama sen canım seni hepimiz çok seviyoruz bu konun yeri burası değil biliyorum canım ama emrah abin haklı biraz daha az takıl nette canım olurmu .....
Emre Tekin
KekliktepeAdmin
KekliktepeAdmin
Emre Tekin

Erkek

MesajKonu: Geri: BİR YILDA KAÇ KİTAP OKUYORSUNUZ   BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ EmptyCuma Nis. 04 2008, 19:28

ya benim böyle olduğuma bakmayın ben 20 kitap okuyorum demedimki zaten 10 ile 20 arası dedim sadece . yani tam 20 olmuyor . bide zaten kalın kitapLarda olmuyor . eğer kalın kitap [Roman tarzı] diyorsanız , 2-3 tane okuyorum diğerleri kısa kısa hikayeler ben bu açıdan 10-20 dedim ...
HasanTekin
Çalıskan Üye
Çalıskan Üye

MesajKonu: Geri: BİR YILDA KAÇ KİTAP OKUYORSUNUZ   BİR YILDA KAÇ KİTAP  OKUYORSUNUZ EmptyC.tesi Nis. 05 2008, 21:01

işim çok yoğun olduğu için kitap okumaya fazla vakit ayıramadığım için 5 den az

BİR YILDA KAÇ KİTAP OKUYORSUNUZ
1 sayfadaki 1 sayfası