Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GÖRMEK İSTEDİĞİM

2 posters
YazarMesaj
ÖZLEM ÇELİK
Üye
Üye
ÖZLEM ÇELİK

Kadın
İş/Hobiler : BİYOLOG

GÖRMEK İSTEDİĞİM Empty
MesajKonu: GÖRMEK İSTEDİĞİM   GÖRMEK İSTEDİĞİM EmptyCuma Tem. 04 2008, 11:59

BENİM GÖRMEK İSTEDİĞİM BİRBİRİNE HER ANLAMDA DESTEK OLAN İNSANLAR.SADECE TÖREN,DÜĞÜN VS TOPLANTILAR OLMAMALI BİZİ BİRLEŞTİREN.ÇOK DEĞİŞİK ŞEHİRLERDE VE DEĞİŞİK İŞ KOLLARINDA ÇALIŞAN BİRÇOK HEMŞERİMİZ VAR.BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLABİLECEĞİMİZ KONULAR MUTLAKA VARDIR.BUNLARI DA BURADA PAYLAŞABİLİRİZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.MESELA ELEMAN ARAYANLAR VE İŞ ARAYANLAR BÖLÜMÜ OLMALI.YA DA İLANLAR BAŞLIĞI ALTINDA BİR BÖLÜM....GERÇİ YAZ TATİLİ OLDU AMA İHTİYACI OLANLARA DERS VEREBİLİRİM BRANŞIM OLAN KONULARDA.
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

GÖRMEK İSTEDİĞİM Empty
MesajKonu: Geri: GÖRMEK İSTEDİĞİM   GÖRMEK İSTEDİĞİM EmptyPtsi Tem. 07 2008, 14:43

Özlem ablacım çok güzel yazmışsın gerçekten önemli yazdıkların ama sitemiz çok yeni ben bunu her defasında dile getiriyorum bir çok üyemiz oldu 70 geçti üye sayımız ama site girmek yerine başka şeyler yapan okadar çok kişi varki bu yüzden sadece bu kadarını yapabiliyoruz her defasında yeni konular yeni bilgiler eklemeye çalışıyoruz ama sınırlı kişi giriyor siteye gerçekten önerilerin çok güzel ve elimizden geldiği kadarı ile yapmaya çalışacağız çok tşk ederim ilgin için
http://www.kekliktepe.tr.cx

GÖRMEK İSTEDİĞİM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-