Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular

4 posters
YazarMesaj
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular Empty
MesajKonu: Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular   Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular EmptyÇarş. Nis. 09 2008, 13:14

Biz bu kutlaka konusunu açarken düşüncemiz

Doğum gününleri , Düğünler , Nişanlar , Dernek Sene kutlamaları v.b Şeyler için herkes burda yeni konu açıp yazabilir
http://www.kekliktepe.tr.cx
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın

MesajKonu: Geri: Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular   Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular EmptyÇarş. Nis. 16 2008, 17:11

Emrah benmin dışımda maşallah sitede herkese muhalefetsin senle nasıl başa çıkcaz biz ya
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek
İş/Hobiler : futbol ve halk müziği
Lakap : sakat futbolcu

MesajKonu: Geri: Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular   Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular EmptyÇarş. Nis. 16 2008, 17:26

NAZLICAN SENDE EMRAHIN ÜSTÜNE ÇOK GİDİYORSUN SIKIŞTIRMA ÇOCUĞU.NEYSE BU ŞAKAYDI.BUGÜN EMRHLA GÖRÜŞTÜM VE GENÇLERİN NEDEN SİTEYE GELMEDİKLERİNİ YORUMLADIK.HANİ HALKIMIZ BAZI OLAYLARDA ÇOK DUYARSIZ OLUR YA İŞTE ÖRNEK.EĞER KENDİ KÖYÜMÜZÜN GENÇLERİ BU KADAR DUYARSIZSA O HALKA DA HESAP SORMAYI BIRAKALIM.HER SİTEYE GİRDİĞİMDE YA SEN YADA EMRAHIN YAZILARINI OKUYORUM.İNAN ÜZÜLÜYORUM ARTIK GECEDE BUNUN HESABINI SORARIZ ONLARDAN Smile
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın

MesajKonu: Geri: Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular   Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular EmptyÇarş. Nis. 16 2008, 17:36

Abicim şuan siteyi çok az kişi biliyor bilenlerde sadece üye bende çok üzülüyorum mustafa bizi burda buluşturduk çokta iyi yaptı ama yinede üye olan arkadaşlarımızda en azından bir kaç bişey yazsalar üzülmeyeceğim.

Emrahın üzerine gitmiyorum zaten biz çok iyi anlaşıyoruz sadece arada kızıyorum

Ama seninde dediğin gibi dernek gecesinde bu konuyu dile getirmek gerekiyor ben biliyorum ki bir site kurmak için okadar çok bilgi toplandı o kadar çok emek harcandı ama bir site kurulamadı şimdi ne oldu site kuruldu ama kimse girmiyorum ben bir genç olarak çok üzülüyorum..

Siteye girmek yerine int, msn takılan okadar çok kişiyi biliyorum ki 10,12 saat msn açık olan akrabalarım size seslaniyorum nette yazışacağınıza kendi akrabalarınızı takımak için en azından siteye üye olun çok şey istemiyoruz sizden ..

LÜTFEN BU KONUDA DUYARLI OLALIM...
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

MesajKonu: Geri: Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular   Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular EmptyÇarş. Nis. 16 2008, 19:03

kenan abim demişki:
Alıntı :
NAZLICAN SENDE EMRAHIN ÜSTÜNE ÇOK GİDİYORSUN SIKIŞTIRMA ÇOCUĞU.NEYSE BU ŞAKAYDI.
ohh be en sonunda bana destek verenn bir kişide çıktıııı...nazlı 5-0 al anahtarını ordakilerin yanına koyy Çok Komik Çok Komik Çok Komik
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular   Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular EmptyÇarş. Nis. 16 2008, 19:08

kenan abi bence çok haklısın şuan mesaj sayımızda çok fazla bi artış varr ama mesajı gönderen sayısı son derece azz..ben ,nazlı,emrecan demirbaş olarakk sadece 3 kişiyizz.herkes yoncada msnde takılacana 10 dk ayırıp günde 5 mesaj atsa ayda 150 mesaj eder..ben internete ilk girdiğimde hemen siteye bakıyorumm ama görüyorumki her gün aynı senaryoo..kimse katılmamışş..bence söylenecek söz yokkk.bazen susmak konuşmaktan daha çok şey anlatırrrrrrrr
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın

MesajKonu: Geri: Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular   Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular EmptyPerş. Nis. 17 2008, 08:56

emrah yardım demiş ki:
kenan abim demişki:
Alıntı :
NAZLICAN SENDE EMRAHIN ÜSTÜNE ÇOK GİDİYORSUN SIKIŞTIRMA ÇOCUĞU.NEYSE BU ŞAKAYDI.
ohh be en sonunda bana destek verenn bir kişide çıktıııı...nazlı 5-0 al anahtarını ordakilerin yanına koyy Çok Komik Çok Komik Çok Komik

Çok mutlu gördüm seni emrahçım yazıyı iyi oku bence takibi sakaydı diye bitiyor eğer okuman yoksa gelde ben sana öğretem...

Hemde bu 5-0 ne ben neden bilmiyorum kendi kendine bana oyun falan mı yapıyorsun
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular   Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular EmptyPerş. Nis. 17 2008, 09:21

ben o şaka kelimesini bilerek aldımm zatenn..şaka olduğunu göstermek için..kenan abimde bunu şaka olsun diye söyledi bende biliyorummm.nazlıscık.söylemene gerek yokk...sana 5 avans 6 da biter var mısınn
ilayda
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular   Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular EmptyC.tesi Nis. 19 2008, 11:00

ben siteyi takip ediyorum ama yazacak bişey bulamıyorum umarım geceye çok kişi gelir buna inanmasamda.birde gecede site hakkında duyuru yapılsın bilmeyenler vardır bence cogu gelınlı bilmiyo
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın

MesajKonu: Geri: Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular   Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular EmptyC.tesi Nis. 19 2008, 13:07

İlayda Merhaba

Tşk ederiz yorumun ve düşüncen için anlamadığım bişey var neden siteye yazacak bişey bulamıyorsun bir sürü form var ve bir şekilde bu forma verilen cevaplar var takip etmende çok iyi ama bence siteye girdiğin zaman lütfen bir iki yazı sende yaz sitemiz böyle büyür ve duyması gereknler böyle duyar

Paylaşımlarını bekliyoruz

Kutlama Bölümde Olması Gereken Konular
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Neden Konular Kitleniyor ?
» FORUMDA BULUNMASI GEREKEN