Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?

3 posters

C H P
Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz? Vote_lcap33%Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz? Vote_rcap
 33% [ 1 ]
A K P
Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz? Vote_lcap0%Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
M H P
Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz? Vote_lcap0%Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
D S P
Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz? Vote_lcap67%Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz? Vote_rcap
 67% [ 2 ]
EMEP
 0% [ 0 ]
SP
 0% [ 0 ]
MP
 0% [ 0 ]
D P H
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz? Empty
MesajKonu: Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?   Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz? EmptyÇarş. Nis. 09 2008, 15:09

CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM
http://www.kekliktepe.tr.cx
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

MesajKonu: Geri: Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?   Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz? EmptyÇarş. Nis. 09 2008, 19:55

tabiki dsp.ecevitin elinin değdiği birşeyden zarar gelmezzz..karaoğlana o kadar haksızlık yapıldı ama onun yeri kalbimiz.rahat uyu karaoğlan bu kalpler seninle birliktee.rahat uyu
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

MesajKonu: Geri: Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?   Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz? EmptyPerş. Nis. 10 2008, 08:30

Bende bir C H P li olarak bugun seçim olsa kesinlikle emreh gibi D S P ye veririm kesinlikle haklısın emrah
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?   Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz? EmptyPerş. Nis. 10 2008, 09:25

cumhuriyet halk partisi cumhuriyet burjuva partisi olmuş hep zengin ve eğitimkli insanlara hitap ediyor.fakire köylüye 9 metre 15 santim uzak..kimlere mi hitap ediyo aysun kayacı gibilere...
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek
İş/Hobiler : futbol ve halk müziği
Lakap : sakat futbolcu

MesajKonu: Geri: Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?   Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz? EmptyPerş. Nis. 10 2008, 09:41

ARKADAŞLAR SİYASET BİZİM BOYUMUZU AŞAR AMA HERKES KENDİ ÇAPINDA HAKLIDIR.UNTMAYALIMKİ ECEVİT DÖNEMİNDE HİÇBİR SİYASİ TUTUKLU FAYDALANAMAZKEN HIRSIZLAR ÇETELER VURGUNCULAR İNSAN KATİLLERİ ECEVİT AFFIYLA ÇIKARILDI.İŞLENİLEN SUÇ ORANINA BAKILDIĞINDA SUÇU İŞLEYENLERİN %60 I AFTAN YARARLANANLAR.ESKİ ECEVİTE LAFIMIZ YOK AMA SON İKDİDAR OLDUĞU DÖNEMDEKİ SİYESETİ ÖZELLİKLE BİZLERE ZARAR VERMİŞTİR.BU BENİM KİŞİSEL GÖRÜŞÜM.SİZLERİNDE FİKİRLERİNE SAYGI DUYARIM
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?   Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz? EmptyPerş. Nis. 10 2008, 10:47

kenan abi tabiki haklısın ama eceviti yakan anap ve mhp oldu..bu partilerin içine mafya sızmış şekilde tıpkı bir virüs gibi..virüsü bilirmisiniz anlatayım o zaman:hücrenin içine girer hücrenin mekanizmasını kendi lehine kullanır ama doktorlar bu virüsü öldürmek için virüsle uğraşmaz çünkü virüsün enzim sistemi yoktur ve de bu yüzden hiçbir antibiyotikten etkilenmez doktorlarda bundan dolayı çoğaldığı hücreleri yok eder...yani bizde o iktidarı yok ettik yine o iktidar gelse yine aynısını yaparız..çünkü o iktidar virüs gibi devlet yönetimini kendi lehine kullandı.bu filmde doktor:halk virüs:mafya bozuntuları hücre:iktidar
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz?   Bugün seçim olsa hangi partiye oy verirdiniz? EmptyPerş. Nis. 10 2008, 11:54

arkadaşlar chp artık aysun kayacı gibilere hitap ediyor.peki o aysun kayacı ne demişşş:benim oyum neden köylüyle çobanla aynıııı...haklısın aysun kayacı sana öyle bir oy hakkı bile verilmemmesi lazım..senin oralara hangi bedelleri ödeyerek geldiğini bütün türkiye biliyor.(gülben ergen sibel can gibi olma)açtırma şu bayramlık ağzımızı..türk insanının bir tokatını yersin kendine gelemezsin..seni oraya getiren o köylü ve de okumamış çevre..seni onlar gibi bilinçsiz izleyiciden yada magazin tutkunlarından başka izleyenmi varr..gelde yaşa bakayım gecekonduda..

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kolay ama azda olsa zor bi soru :)