Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tuncay Özkan'ın annesine ilginç teklif

YazarMesaj
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

Tuncay Özkan'ın annesine ilginç teklif Empty
MesajKonu: Tuncay Özkan'ın annesine ilginç teklif   Tuncay Özkan'ın annesine ilginç teklif EmptySalı Nis. 15 2008, 18:34

"Bir gün annemin yanına, başını AKP sembolü ile bağlayan bir genç geliyor..."

Yavuz KUŞDEMİR/UŞAK, (DHA)
--------------------------------------------------------------------------------

KANALTÜRK Televizyon kanalı kurucusu Gazeteci yazar Tuncay Özkan, ******çü Düşünce Derneği'nin düzenlediği konferansta, AKP'ye ve Başbakan'a yüklendi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın milletin gözünün içine baka baka yalan söylediğini iddia eden Tuncay Özkan, "Başbakanı mahkemeye verdim, orada hesabını soracağım. Kendisi bir yalancıdır" dedi.

******çü Düşünce Derneği (ADD) Uşak Şubesi tarafından Uşak'ta `Türkiye Nereye Gidiyor, Ulusalcılar Ne Yapmalı' konulu konferans düzenlendi. 1 Nolu İstanbul Düğün Salonu'ndaki konferansa katılan Tuncay Özkan AKP'ye ve Başbakana yüklendi. Konferans sırasında mikrofonu arızalanan Tuncay Özkan'ın aksilikler peşini bırakmadı. Mikrofon değiştirildi, konuşma başladığı anda elektrik kesintisi yaşandı.

`KİMSE, ULUSALCILARI SUSTURAMAYACAK'

Karanlıkta çekim yapan kameraların ışıkları altında konuşmasına devam eden Özkan, "Hiç kimse bizim konuşmamızı istemiyor. Denizli'de bomba ihbarı yapıldı, Uşak'ta da önce mikrofon bozuldu, ardından elektrik kesildi. Hiç kimse biz ulusalcıları susturamayacak" diye konuştu.

Ankara'da korkunun krallığını yıkmaya gideceklerini ifade eden Tuncay Özkan, Mustafa Kemal ışığı aydınlanıncaya kadar kavgayı devam ettireceklerini ifade eden Özkan, "Bizler muhalefet olmaktan bıkıp usandık, biz artık iktidar olacağız, ******'ün iktidarı olacağız. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, milletin gözünün içine baka baka yalan söylemeyi adet edinmiştir. Hani dedi ya, Ben Naile Teyze'nin başını böyle açmışım. Ben Anadolu çocuğuyum, ben bir Anadolu kadınının başının zorla açılmasının ne demek olduğunu bilirim. Onların ne çocuğu olduğunu bilmediğim için, onlar kuru iftiralarda bulunabilirler. Başbakanı mahkemeye verdim, orada hesabını soracağım. Kendisi bir yalancıdır" dedi.

Özkan, annesinin de başının örtülü olduğuna dikkat çekerek sözlerine şöyle devam etti:

"Bir gün annem parkta otururken yanına, başını AKP sembolü ile bağlayan bir genç geliyor. Genç, anneme sen ne kadar güzel bir teyzesin. Annem diyor ki, `gelişinden anladım var bir iş. Genç kız, bak teyze, bir şu karşıki evlerde bir hocamız geliyor ve haftada iki gün toplanıyoruz, hadi sen de gel' diyor, annem kabul etmiyor. Kız soruyor `neden', annem de `ben başımı senin hoca hanım ve senin için bağlamıyorum. Ben başımı kendim için bağlıyorum' diyor. Kız ısrar ediyor, biliyorsunuz bunlar yapışırlar. Annem kurtulmak için tam yürüdüğü sırada kız annemin elinde Kuran'ı Kerim görüyor. Kız, `teyze sen Kuran da okuyorsun' deyince annem, ben Kuran'ı hoca hanım ve senin eline düşmemek için okuyorum' diyor."

`DİNİMİZİ BU YOBAZLAR ÖĞRETMEYECEK'

Dini bu yobazlardan öğrenecek değiliz diyen Özkan, "Bize dinimizi bu yobazlar öğretmeyecek. Biz müslümanız, dinimizi biliyoruz, bunlara öğreteceklerimiz var, bunlardan öğrenecek hiçbir şeyimiz yok. Bunlar toplumu Kuran'da bir terim vardır, `Fasık'. Fasık, zulme, zalime, yapılan haksızlıklara karşı sesini çıkartmayan, zalimle birlikte olmasa da ona karşı sessiz kalanlara Allah Fasık demiş. Bunlar Türkiye'yi Fasık bir toplum haline getirdiler. Bakıyoruz günümüze, Ergenekon diye bir dava çıkartıyorlar. Bu dava da 83 yaşında bir yazarı sabaha karşı 04.30'da baskınla evinden alıyorlar. Zulmün sonucu ise iki gün gözaltı ve serbest bırakılma. Sabah çağırsan ne olurdu, olmaz o zaman zulmetmemiş olurdu. Biz zalim olmayalım, bizler hukuku, adaleti ve demokrasiyi istiyoruz" diye konuştu.

`BAŞBAKAN ÇIPLAK KADINLARI YAYINLATIYOR'

Tuncay Özkan gazetelere çıplak kadın fotoğrafı basılmasına karşı olduğunun altını çizerek, "Görev aldığım gazetede kadın sömürüsünü önlemek için çıplak kadın fotoğraflarını yayınlatmadım. Ama Başbakan, bugün kendi kontrolü altındaki gazetelerde çıplak kadın fotoğrafları yayınlatıyor. Hani ahlak? Para kalıyor para, para. İş para kazanmaya geldi mi ahlak yok. Sorunumuz bu bezirganlardan, laikliği, cumhuriyeti, bu ülkenin değerlerini ayaklar altına alarak yok etmeye çalışan bezirganlardan kurtarmaktır. Bu ülke AKP'den kurtulmadığı sürece asla kurtulamaz. Yeni Türkiye'yi yaratma sevdamızı usanmadan anlatmaya devam edeceğiz. Türkiye'yi yeni baştan yaratmak için önce iktidara geleceğiz. İktidara gelmenin bir yolu el ele, omuz omuza, gönül gönüle çalışmak olacak. Bizim ışığımızla önce Uşak'ta AKP'li başkan, ardından Ankara'da Recep Tayyip Erdoğan gidecek ve iktidar olacağız, iktidar. Artık muhalefet yok, ülkeyi biz yöneteceğiz" dedi.
http://www.kekliktepe.tr.cx

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-