Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HEDEF ŞAMPİYONLAR LİGİ

YazarMesaj
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

HEDEF ŞAMPİYONLAR LİGİ Empty
MesajKonu: HEDEF ŞAMPİYONLAR LİGİ   HEDEF ŞAMPİYONLAR LİGİ EmptyCuma Nis. 18 2008, 11:27

Lig'de son 4 haftaya lider Fenerbahçe ve ikinci Galatasaray'ın 3 puan gerisinde giren Sivasspor'un teknik direktörü Bülent Uygun, kalan maçlarını kazanarak Şampiyonlar Ligi'ne gitmek istediklerini söyledi.

Uygun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kayserispor'u deplasmanda yenerek zirve yarışındaki iddialarını sürdürdüklerini belirtti. Futbolcularını kutlayan Uygun, Kayserispor karşısında aldıkları galibiyetle Avrupa kupalarına katılma yolunda avantaj kazandıklarını ifade etti.

Son 4 haftada zirvedeki 4 takımın da birbirinden zorlu maçlar oynayacağını belirten Uygun, Galatasaray-Fenerbahçe, Fenerbahçe-Trabzonspor ve Sivasspor-Galatasaray maçlarının sonuçlarının ligin üst sıralarını belirleyeceğini söyledi. Kalan maçlarında en iyi sonuçları alarak hedeflerine ulaşmak istediklerini belirten Uygun, ''Biz kalan 4 maçımızı kazanıp, Şampiyonlar Ligi'ne gitmek istiyoruz. İnşallah 4'te 4 yapıp bunu başarırız. Bu bizim için büyük bir onur olur'' dedi.

-TAKIMININ 20 GALİBİYET BARAJINA ULAŞMASI-

Takımının, Kayserispor'u yenerek bir sezonda 20 galibiyet barajına ulaşan takımlar arasına adını yazdırması ve Türk futbol tarihine geçmesi ile ilgili olarak da Uygun, ''Bu başarıya ulaşmamızı sağlayan, bize bu gururu yaşatan futbolcularım ve teknik heyetimiz ile gurur duyuyorum. Bizlere daima destek olan başkanımız Sayın Mecnun Otyakmaz ve yönetim kurulumuza da teşekkür ediyorum'' dedi.

Kısıtlı imkanlarla çok fazla maddi destek olmamasına rağmen bu başarıyı yakaladıklarını ifade eden Uygun, doğru planlama yapmalarının, düzgün projeleri hayata geçirmelerinin ve ekip ruhunu oluşturmalarının bu başarıdaki en önemli faktörler olduğunu söyledi.

Sivasspor Kulübü'nün son 5 yılda yakaladığı başarıyla Anadolu kulüplerine örnek olduğuna işaret eden Uygun, daha büyük başarılara imza atmak için çaba gösterdiklerini kaydetti.

-OYUNCUSU MEHMET YILDIZ'A ÖVGÜ-

Takımının gol yollarındaki en önemli silahı olan Mehmet Yıldız'a da övgüde bulunan Uygun, ''Mehmet Yıldız, takımımın olmazsa olmazlarındandır'' dedi. Mehmet'in çok önemli ve özellikli bir golcü olduğunu vurgulayan Uygun, oyuncusunun attığı goller ve yaptığı asistlerle takımının başarısında büyük rol oynadığını ifade ederek, ''Sivasspor'un buralara gelmesinde Mehmet'in büyük katkısı oldu'' diye konuştu.

Milli oyuncu Mehmet'in 13. golüne imza atarak gol krallığı yarışında da iddialı hale geldiğini vurgulayan Uygun, ''Mehmet her şeyi hak ediyor. Mehmet'in gol kralı olmasını da çok istiyorum. İnşallah krallık unvanına ulaşır'' dedi.

Mehmet'e çok sayıda kulüpten transfer tekliflerinin geldiğini kaydeden Uygun, Rusya'dan da bazı takımların Mehmet'i kadrosuna katmak istediğini söyledi.
Uygun, Ankaraspor maçı hazırlıklarına yarın kulüp tesislerinde yapacakları antrenmanla başlayacaklarını sözlerine ekledi
http://www.kekliktepe.tr.cx

HEDEF ŞAMPİYONLAR LİGİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-