Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yılın derbisine 1 gün kaldı,

YazarMesaj
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

Yılın derbisine 1 gün kaldı, Empty
MesajKonu: Yılın derbisine 1 gün kaldı,   Yılın derbisine 1 gün kaldı, EmptyC.tesi Nis. 26 2008, 11:28

Yılın derbisine 1 gün kaldı, tarihi maçın tarihi adamları
Galatasaray ile Fenerbahçe, yarın Süper Lig tarihindeki 100. karşılaşmasına çıkacak. Kazanan, şampiyonluk yolunda dev bir adım atacak; kaybeden büyük yarışta ağır yara alacak.
26.4.2008

Galatasaray ile Fenerbahçe, yarın Süper Lig tarihindeki 100. karşılaşmasına çıkacak. Kazanan, şampiyonluk yolunda dev bir adım atacak; kaybeden büyük yarışta ağır yara alacak. Peki, bu kapışmada sonucu kim ya da kimler belirleyecek? FANATİK, iki devin kaderini çizecek eşleşmeleri mercek altına aldı

MEHMET TOPAL

Maç Dakika Gol Asist Sarı Kırmızı
23 1664 1 - 1 -

ALEX DE SAUZA

25 2074 14 11 7 -

Topal, sezonun en iyi çıkış yakalayan isimlerinden biri. Alex ise Fenerbahçe tarihinin en iyi yabancısı... Maçın en kritik eşleşmesi olacak. Ayhan, Barış ya da o bölgedeki bir diğer ismin, sürekli Topal’ın kademesinde olması şart

CASİO LİNCOLN

18 1397 5 4 4 -

MEHMET AURELİO

28 2322 3 5 5 -

Lincoln saman alevi gibi; bir parlıyor, bir yok oluyor. Parladığı anlarda göz kamaştırıyor, ama onun işi, Alex’e göre daha zor. Çünkü Aurelio ile karşı karşıya gelecek. Mehmet hakkında çok fazla yoruma gerek yok!

ARDA TURAN

27 2155 4 8 5 -

GÖKHAN GÖNÜL

21 1824 - 6 - -

Türkiye’nin geleceğine damgasını vuracak iki genç... İkisi de hızlı, ikisi de güçlü, ikisi de yetenekli. Daha dikkatli olan, daha çok direnç gösteren ayakta kalacak. Ayakta kalmayı başaranın takımı bir adım öne çıkacak

SERVET ÇETİN

30 2700 3 1 2 -

MATEJA KEZMAN

20 1343 11 3 3 1

Servet’in formu ortada. O, hep bir çizginin üstünde oynuyor bu sezon. Bu eşleşmenin kaderini Kezman çizecek. Geçen sezon İnönü’de attığı golle Fener’i şampiyon yapan Sırp golcü, yine kahraman olmak isteyecek

SHABANİ NONDA

22 1375 10 1 - -

DİEGO LUGANO

22 1980 - - 6 -

Nonda tam 12 haftadır gol atamıyor. Lugano ise iki Chelsea maçında Drogba’ya adım attırmadı, ne kadar iyi bir markajcı olduğunu kanıtladı. Servet-Kezman eşleşmesinde olduğu gibi, bu buluşmada da son kararı Nonda verecek!

HAKAN BALTA

24 1625 2 - 2 -

DEİVİD DE SOUZA

28 2207 10 9 5 1

Hakan’ın önünde Arda var. Arda, hücumda büyük silah, ama defansa desteği kısıtlı. Deivid ise arkasında Gökhan’la birlikte oynadığı için Fener’in en etkili kanat adamı. Hakan Balta’nın 2 maçlık performans ortaya koyması şart.
http://www.kekliktepe.tr.cx

Yılın derbisine 1 gün kaldı,
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-