Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sivasspora öğrenciler de maddi destek verdi

3 posters
YazarMesaj
KEKLİKTEPE
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
KEKLİKTEPE

Erkek
İş/Hobiler : Ögrenci /Bilisim Tek. Alanı

Sivasspora öğrenciler de maddi destek verdi Empty
MesajKonu: Sivasspora öğrenciler de maddi destek verdi   Sivasspora öğrenciler de maddi destek verdi EmptyPaz Mart 09 2008, 11:57

Sivasspor için başlatılan kampanyaya Kazım Karabekir Paşa İlköğretim Okulu öğrencileri de okul harçlıklarını vererek destekte bulundu

Sivasspora öğrenciler de maddi destek verdi 5058xf7

Süper Lig'de ilk yarıyı lider tamamlayan Sivasspor'a sürekli gelir getirecek kaynakların yaratılması amacıyla Sivas Valiliği öncülüğünde ''Sivas spor'a Destek Kampanyası'' çerçevesinde Kazım Karabekir Paşa ilköğretim Okulu spor kulübü öğrencileri de destek verdi. Öğrenciler okul harçlıklarını Sivas’ı başarıyla temsil eden Sivas spora verilmek üzere okul yönetimine teslim etti.

Okulun spor kulübü başkanı 8. sınıf öğrencisi Dilek Alınak üç kulüp olarak dayanışma içerisinde olduklarını belirterek, zor şartlarda başarı gösteren Sivas spora destek olmak istediklerini söyledi. Alınak, “Öğrenciler olarak takımımızın başarısında ortak olmak için ve zor şartlar da bu başarıyı gösteren Sivasspora maddi olarak belki az ama manevi olarak sevgimizle destek olmak istedik. Takımımızı, yöneticileri ve hocamızı başarılarından dolayı kutluyoruz ve her zaman onların yanlarında olduğumuzu ifade etmek istiyoruz” diye konuştu

Sivas Valiliği öncülüğünde başlatılan Sivas Belediyesi, Sivasspor Kulübü tarafından da desteklenen kampanyaya öğrencilerin katkı sağlamasının çok anlamlı olduğunu ifade eden okul müdürü Hasan Koçak, okulda bulunan folklor, sosyal yardımlaşma ve dayanışma ile tiyatro kulüplerinin ortak bir çalışması sonrasında bu kampanyanın başlatıldığını söyledi.

Okul olarak bu tür yardımlara çok önem verdiklerini vurgulayan Koçak, “Sivas sporumuzun başarısı herkesi olduğu kadar bizleri de gururlandırıyor. Öğrencilerimiz de Sivas sporun başarısına katkı olsun diye kendi yönetim kurulları ile bir araya gelerek kampanya başlatmışlar ve öğrenciler takımlarına maddi destek olmak için harçlıklarını biriktirmişler. Bizde öğrencilerimize yardımcı olmak ve için yapılan bu kampanyayı destekliyoruz. Okul Aile Birliği ve Okul öğretmenleri de bu kampanyaya destek verecek. Öğrencilerimiz tarafından toplanan paraları önümüzdeki hafta Türkiye birincisi olan Halk oyunları ekimizle birlikte Sivas spor kulübüne giderek teslim edeceğiz. Öğrencilerimize duyarlılığından dolayı da teşekkür ediyoruz” dedi.

Okul Müdür Yardımcısı Kadir Erdinç ise öğrencilerin getirdiği zarflardan paranın yanı sıra ilginç yazılarda çıktığını söyledi.

Öğrenciler tarafından başlatılan kampanyaya okul yöneticilerinin yanı sıra Okul Aile Birliği Başkanı Adnan Yüzbaşıoğlu, yönetim kurulu üyeleri, Ömer Olgaç, Çetin Yüzer, ve öğretmenlerde de katıldı
http://www.kekliktepe.tr.cx
Emre Tekin
KekliktepeAdmin
KekliktepeAdmin
Emre Tekin

Erkek

MesajKonu: Geri: Sivasspora öğrenciler de maddi destek verdi   Sivasspora öğrenciler de maddi destek verdi EmptyCuma Mart 14 2008, 19:20

Paylaşımın için TeşekkürLer
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

MesajKonu: Geri: Sivasspora öğrenciler de maddi destek verdi   Sivasspora öğrenciler de maddi destek verdi EmptyPtsi Nis. 07 2008, 09:24

Paylaşımın için tşk ederim sayın admin

Ben yaptım sıra sizde sivastaki öğrenciler tam destek bizden
http://www.kekliktepe.tr.cx

Sivasspora öğrenciler de maddi destek verdi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulucamiye destek