Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

emrah yardım kimdir

+2
KEKLİKTEPE
emrah yardım
6 posters
YazarMesaj
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

emrah yardım kimdir Empty
MesajKonu: emrah yardım kimdir   emrah yardım kimdir EmptyCuma Mart 14 2008, 12:43

ben emrah yardım.doğum tarihim bilinmemekle birlikte(13 haziran yaklaşık olan ,kimlikte 22.09.1987)sivas divriğide doğdum.11 yaşına kadar ordaydım.vede çok mutlu günlerim geçti.oradaki misyonumu tamamladıktan sonra istanbul kartala doğru bi yola çıktım.ve de şuan istanbul kartal da oturuyorum.şuan öğrenciyim kocaeli üniversitesinde makine mühendisliği eğitimi almaktayım..hobilerim futbol oynamak ve de ders çalışmak.tabi koyu bir beşiktaş taraftarıyım.siyasi görüşüm olarak da belirgin bi parti tutmuyorum.tabi biraz solculuk var ama türkiye de bu kadar olur.herkesin ideallei vardır ama benim ideallerim bitti.bu idealleim doktor olmaktı ya da futbolculuktu.ama şuan 2 side yok.fakat hayat devam ediyorrrr.

En son emrah58 tarafından Salı Mart 18 2008, 12:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://www.kekliktepe.tr.cx
KEKLİKTEPE
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
KEKLİKTEPE

Erkek
İş/Hobiler : Ögrenci /Bilisim Tek. Alanı

MesajKonu: Geri: emrah yardım kimdir   emrah yardım kimdir EmptyCuma Mart 14 2008, 17:35

emrah hos geldin emrahın en iyi bildigi sey futboldur ayrıca koyumuzn futbol takımında oynamktadır
Emre Tekin
KekliktepeAdmin
KekliktepeAdmin
Emre Tekin

Erkek

MesajKonu: Geri: emrah yardım kimdir   emrah yardım kimdir EmptyCuma Mart 14 2008, 17:44

Hoş geldin Emrah abi Smile Seneye Yine Köyümüzün Futbol Takımında Gollerini Görmek İstiyoruz ... Smile
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: FUTBOL   emrah yardım kimdir EmptyPaz Mart 16 2008, 14:40

MERAKLANMA EMRECİM GELECEK SENE SENİN İÇİN GOL OLUP YAĞACAM TABİ BÜYÜKLERİM BANA GEREKLİ ŞANSI VERİRSE VE DE BENİM BENCİLLİĞİME TAHAMMÜL EDERLERESE..BU SENE 13 GOLÜM VARDI FAKAT 12 VEYA 13 TOPUM DA DİREKTEN DÖNDÜ.. BU AYRINTIYI DA ES GEÇMEYEYİM AYRICA..
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

MesajKonu: Geri: emrah yardım kimdir   emrah yardım kimdir EmptyPtsi Mart 17 2008, 17:15

Emrahcım hoş geldin iyikide geldin çok güzel bir giriş yaptın siteye devanı bekliyoruz canım
Emre Tekin
KekliktepeAdmin
KekliktepeAdmin
Emre Tekin

Erkek

MesajKonu: Geri: emrah yardım kimdir   emrah yardım kimdir EmptyPtsi Mart 17 2008, 17:28

emrah58 demiş ki:
MERAKLANMA EMRECİM GELECEK SENE SENİN İÇİN GOL OLUP YAĞACAM TABİ BÜYÜKLERİM BANA GEREKLİ ŞANSI VERİRSE VE DE BENİM BENCİLLİĞİME TAHAMMÜL EDERLERESE..BU SENE 13 GOLÜM VARDI FAKAT 12 VEYA 13 TOPUM DA DİREKTEN DÖNDÜ.. BU AYRINTIYI DA ES GEÇMEYEYİM AYRICA..

EMRAH ABİİ OLEY EMRAH ABİİ OLEY :p
KEKLİKTEPE
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
KEKLİKTEPE

Erkek
İş/Hobiler : Ögrenci /Bilisim Tek. Alanı

MesajKonu: Geri: emrah yardım kimdir   emrah yardım kimdir EmptySalı Mart 18 2008, 16:54

Orda emreyle benm tezahuratlarımı es gecmemek lazım zaten emre maskottu 58 numara ile SmileSmileSmile
HasanTekin
Çalıskan Üye
Çalıskan Üye

MesajKonu: Geri: emrah yardım kimdir   emrah yardım kimdir EmptyPaz Nis. 06 2008, 00:57

[b]EMRAHCIM SANA SİTEMİZEHOŞGELDİN DİYEMİYECEGİM ÇÜNKÜ BEN SENDEN SONRA GELDİM HOŞBULDUK KOÇ Smile)
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: emrah yardım kimdir   emrah yardım kimdir EmptyPaz Nis. 06 2008, 08:39

hasan abi ilk günden 41 mesaj atmışsın rekor senin ve de çok güzel bir giriş yapmışsın.teşekkür ederim mustafanın kulakları çınlasın
HasanTekin
Çalıskan Üye
Çalıskan Üye

MesajKonu: Geri: emrah yardım kimdir   emrah yardım kimdir EmptyPaz Nis. 06 2008, 19:53

EMRAHÇIGIM ARANIZA KATLILMAKTA BİRAZ GEÇ KALDIM BUNDAN DOLAYIDA SİZLERDEN ÖZÜR DİLERİM BAZI SIKINTLARIMDAN DOLAYI SİZLERE VE BU SİTEYE GEREKEN İLGİ VE DESTEĞİ VEREMEDİM BU GÜNDEN SONRA BU SİTENİN GÜZELEŞMESİ VE ÜYE SAYISININ ARTMASI İÇİN ÜZERME NE DÜŞÜYORSA ELİMDEN GELENİN E İYİSİNİ YAPACAGMDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ SENİ OLDUKÇA GEÇ TANIDIM BİLİYORSUN AMA SENİNGİBİ KALBİ TEMİZ YÜREGİ GÜZEL PIRIL PIRIL BİR GENCİ DAHA ÖNCE TANMADIGI İÇİN GERÇEKTEN ÇOK ÜZGÜNÜM AYRICA BU SİTEDE BANA YAZMIŞ OLDUGUN OVGÜ DOLU SÖZLERİN İÇİNDE AYRCA TEŞEKKÜR EDERİM O SENİN İÇİNİN GÜZELİGİ CANIM KARDEŞİM SENİ ÇOK SEVİYORUM UMARIM BU HAYATTA HER SEY SENİ İSTEDİGİN GİBİ OLUR ÇÜNKÜ GÜZEL İNSANLAR GÜZELLİKLERİ YAŞAMAYI GERÇEKTEN HAK EDİYOR
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: emrah yardım kimdir   emrah yardım kimdir EmptyPaz Nis. 06 2008, 21:08

hasan abim demişki; SENİ OLDUKÇA GEÇ TANIDIM BİLİYORSUN AMA SENİNGİBİ KALBİ TEMİZ YÜREGİ GÜZEL PIRIL PIRIL BİR GENCİ DAHA ÖNCE TANMADIGI İÇİN GERÇEKTEN ÇOK ÜZGÜNÜM AYRICA BU SİTEDE BANA YAZMIŞ OLDUGUN OVGÜ DOLU SÖZLERİN İÇİNDE AYRCA TEŞEKKÜR EDERİM O SENİN İÇİNİN GÜZELİGİ CANIM KARDEŞİM SENİ ÇOK SEVİYORUM UMARIM BU HAYATTA HER SEY SENİ İSTEDİGİN GİBİ OLUR.........
çok teşekkür ederim hasan abim..en sonunda beni de seven bir insana rastladım...yaşasın kötülükkkkkkkk
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

MesajKonu: Geri: emrah yardım kimdir   emrah yardım kimdir EmptyPtsi Nis. 07 2008, 07:09

Emrahcım kusura bakma sitede herkes seni seviyor ama sen kıymetini bilmiyorsun biz TEKİN ailesiyiz senin için ne ifade ediyor bilmiyorum ama hasan abiminde dediği gibi sen iyi birisin şu sataşmalarında olmasa....
chat-lak-nigga
Üye
Üye
chat-lak-nigga

Erkek

MesajKonu: Geri: emrah yardım kimdir   emrah yardım kimdir EmptyPaz Haz. 29 2008, 00:42

Alıntı :
merhaba sitenize sizlerden sonra geldim ama burada bulundugum için sizlere hoşgeldiniz demek istedim tanısmak ve güzel dostluklar için

emrah yardım kimdir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-