Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir?

3 posters

Yozlaşma
Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir? Vote_lcap25%Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir? Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Eğitim
Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir? Vote_lcap25%Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir? Vote_rcap
 25% [ 1 ]
İşsizlik
Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir? Vote_lcap0%Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Uyuşturucu
Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir? Vote_lcap0%Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Şiddet
Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir? Vote_lcap50%Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir? Vote_rcap
 50% [ 2 ]
Toplam Oylar : 4

YazarMesaj
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir? Empty
MesajKonu: Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir?   Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir? EmptyCuma Mayıs 09 2008, 11:28

Lütfen İlgisiz Kalmayalım
http://www.kekliktepe.tr.cx
Emre Tekin
KekliktepeAdmin
KekliktepeAdmin
Emre Tekin

Erkek

MesajKonu: Geri: Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir?   Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir? EmptyPtsi Mayıs 12 2008, 16:15

Bence Şiddet !.
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

MesajKonu: Geri: Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir?   Sizce bugün gençliğin en önemli sorunu nedir? EmptyPtsi Mayıs 12 2008, 20:16

bencee buu anket sorusuu mükemmel bii soruuu..tamm benlikk bi soruu..nazlı ablama teşekkür ederimmm hazırladığı bu soru için...bence hepsiide başlı başınaa sorunn fakat benim düşüncem diğerlerine oranla eğitimm biraz daha bastııı...bu nasıll bi ülkee yaa..gençlere bakıyoruzz çoğunun yaşam zevki kalmamışş vede gözlerinin içinde dibi belli olmayann bi çukurrr..ee benim görevimm ne olmalıı bi kişiyi daha bu kuyudan çıkarabilirsem vede bu çukura girmekten vazgeçtirebilirsemm ne mutluu banaaaa...o zaman size bi hikaye anlatayımmm::adamın tekii yolda geçerkenn bir adamınn denize doğru bişeyler savurduğunu görmüşş vede adama yaklaşmışş vede adamın denize kıyıya vuran deniz yıldızlarını fırlattığını görmüşş...vede o adam sormuuşş-arkadaş ne yapıyosun burda...adam-"deniz yıldızlarını yaşaması için denize tekrar atıyorum"demişşş..o bir adam-arkadaş burda 1 milyon deniz yıldızı var,hangi birini atacaksınn en fazla 100 tane atsan ne değişirki"demişş.......adam tebessümle-"belki bir milyonu için bişey değişmeyecek fakat bir tanesi için çok şey değişecekk"demiş...
http://www.kekliktepe.tr.cx

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-