Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM

+3
KEKLİKTEPE
Nazlı Tekin
MuHaRReM GüLeR
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
MuHaRReM GüLeR
Üye
Üye
MuHaRReM GüLeR

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : MuRo

HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: BÖYLE BİR SAÇMALIK OLMAZ DAYI!!!!   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 17 2008, 17:31

BEN NE DİYORUM O BANA NE DİYOR.BENİM DÜŞÜNCELERİM.KÖYÜMÜZÜN SİTESİNE ÜYE OLAN ÜYELERİN BUNLARDAN DAHA FAZLASINI YAPMASININ GEREKTİĞİNİ SÖYLÜYORUM TABİKİ DAHA İYİ YERLERE GELEBİLMEK İÇİN.ÜYELERİN ÇOĞU SİTENİN KURULUMUNDA ÜYE OLMUŞLAR ARDINDAN SİTEDEKİ KİŞİLERE GENELDE KÖYLÜLERİMİZE BİR SELAM VERMEDEN GERİ ÇIKMIŞLAR VE UĞRAMAMIŞLAR BENDE BUNLARI DİLE GETİRDİM.ARDINDAN BEN NE SÖYLEDİYSEM O FARKLI ŞEYLERLE KARŞIMA ÇIKTI BENİM YAZDIKLARIMLA HİÇ BİR İLGİSİ YOK VE GELMİŞ YANLIŞ KONUYLA BENİ ELEŞTİRİYOR.ELEŞTİRSİN ELEŞTİRMESİNMİ DİYORUM AMA FARKLI FARKLI KONULARLA KARŞIMA ÇIKIYOR. EGER BENİM YAZDIGIM MESAJLARI OKUDUYSAN ÇOK NET BİR ŞEKİLDE AÇIKTIR. ŞUÇLUYSAM HATALIYSAM EGER BİRİLERİN KALBİNİ İSTEYEREK OLSUN İSTERSE İSTİYEREK OLMASIN ÖZÜR DİLEMESİNİDE BİLİRİM.AMA BENİM YAZDIĞIM ŞEYLERLE!!!!!!!!!!!
MuHaRReM GüLeR
Üye
Üye
MuHaRReM GüLeR

Erkek

MesajKonu: BAK NE GÜZEL SÖYLEMİŞŞİN!!!!!!!   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 17 2008, 17:41

BAK KARDEŞİM BU DÜNYADA NE EKERSEN ONU BİÇERSİN.DİYOSUNKİ GECE İÇİN 300 KİŞİ GELİYORDA NEDEN FUTBOL TURNUVASI İÇİN KİMSE GELMİYOR.BAŞKASININ TOPLUMUNDA BULUNMAZSAN BAŞKASIDA SENİN TOPLUMUNDA BULUNURMU. BU SORUMA CEVAP BEKLERİM.GECEDE 15 KİŞİYİ TANIYORUM DEMİŞŞİN AMA SEN KÖYLÜLERİMİZLE HİÇ TANIŞMAK İSTEDİNMİ?BİZ GENÇLER BÖYLE ORTAMLARDAN HOŞLANMAYABİLİRİZ SENİ ANLIYORUM AMA BUNLAR ÖNEMLİ ŞEYLER.!!!!!
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 17 2008, 20:03

ben çok şey ektim ve de hiç bir karşılığını alamadımmm..turnuvalarda bi tane susuzlarlı abi hatta gecede de bulunduu..ismini bilmiyorummm..ben o abinin susuzlarlı olduğunu bile daha orada öğrendimmm ve de inanamadımm çünkü bize o kadar çok destek oldukiii.özellikle bana bi maçın devre arasında bi söz söyledi ki o beni çok kamçıladıı..ve o maçı kazanmıştıkk..valla ben de onu çokk sevdimm..benim köylüm olmaması bişey değiştirmezzz ki bizim insanımız çok soğukk lütfen kabul etsinlerr..bu büyük bir gerçekk..hasan abi,ali abi,celal abi,muharrem amca,himmet abi,aytekin abi,ali ekber abi,yücell abii,metin abi ve diğerleri onlarda beni önceden tanımıyoduu ne yani ben onları tanımadan önce onlara selam mı verdimmm ki onlar maça geldii tabiki öyle değill..sadece pazar günü yataktan kalkmasını bildilerrr..ayrıca minik uğur ve emrecann ya onlara ne demelliii..ama ben bu sene bayağı bişey ektiimm vede bayağı bi aşama kaydettimmmm artık top benim elimden çıktııı..bazen ders çalışırken aklıma bi düşünce geliyoo ve tasarladığım şeyi sıcağı sıcağına siteye aktarıyorummm.çünküü;artık bişeyler yapmanınn zamanıı..not:ben manevi çok şeyimi verdimm ama bunu kimse bilmiyo vede bilmeyecekk..

En son emrah yardım tarafından C.tesi Mayıs 17 2008, 20:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.kekliktepe.tr.cx
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 17 2008, 20:11

muharrem demişki:
Alıntı :
BEN NE DİYORUM O BANA NE DİYOR.BENİM DÜŞÜNCELERİM.KÖYÜMÜZÜN SİTESİNE ÜYE OLAN ÜYELERİN BUNLARDAN DAHA FAZLASINI YAPMASININ GEREKTİĞİNİ SÖYLÜYORUM TABİKİ DAHA İYİ YERLERE GELEBİLMEK İÇİN.ÜYELERİN ÇOĞU SİTENİN KURULUMUNDA ÜYE OLMUŞLAR ARDINDAN SİTEDEKİ KİŞİLERE GENELDE KÖYLÜLERİMİZE BİR SELAM VERMEDEN GERİ ÇIKMIŞLAR VE UĞRAMAMIŞLAR BENDE BUNLARI DİLE GETİRDİM.ARDINDAN BEN NE SÖYLEDİYSEM O FARKLI ŞEYLERLE KARŞIMA ÇIKTI BENİM YAZDIKLARIMLA HİÇ BİR İLGİSİ YOK VE GELMİŞ YANLIŞ KONUYLA BENİ ELEŞTİRİYOR.ELEŞTİRSİN ELEŞTİRMESİNMİ DİYORUM AMA FARKLI FARKLI KONULARLA KARŞIMA ÇIKIYOR. EGER BENİM YAZDIGIM MESAJLARI OKUDUYSAN ÇOK NET BİR ŞEKİLDE AÇIKTIR. ŞUÇLUYSAM HATALIYSAM EGER BİRİLERİN KALBİNİ İSTEYEREK OLSUN İSTERSE İSTİYEREK OLMASIN ÖZÜR DİLEMESİNİDE BİLİRİM.AMA BENİM YAZDIĞIM ŞEYLERLE
...muharrem ben senin yazdığınn şeylere hak verdimm zatenn.tebrik te ettim..fakat sen daha ilk yazında" mesaj atmayan üyelere çıkışmışsınnnn.."..bu sana göre doğru o abilir fakat bana göre yanlışşş..bide bu konuyu artık kapatalımm..yoksa birbirimizi kıracazz ilk önce birbirimize bi ısınalımm ondan sonra birbirimizi kırmak için çok zamanımız olcakk ve senle herşeyi tartışacaz ama ilk önce sıkı bi dost olalımm..gelecek sene turnuvalardada eğer ali abi ve hasan abim şans verirse sen de takımdaki yerini alırsınnn..ama bu iş beni aşarr...ve de tekrar söylüyorumm:bu konuyu kapatalımmm..yanlışların peşinden doğruya ulaşılmazzz..artık kendimize doğru bi konu seçelimmm..ayrıca benim üslubum serttir bu doğrudur ama.....asla kimseye bi saygısızlık yapmam...
MuHaRReM GüLeR
Üye
Üye
MuHaRReM GüLeR

Erkek

MesajKonu: BENİM AMACIM SİTEMİZ DAHA DOĞRUSU KÖYÜMÜZÜN DAHA İYİ YERLERE GELMESİ İÇİN ÖYLE BİR ÇIKIŞ YAPTIM!!!!!   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 19 2008, 20:37

KİMSENİN KALBİNİ KIRMAK İSTEMEDİM AMACIMDA BU DEĞİLDİ. YADA BİRİLERİNE SAYGISIZLIKTA BULUNMAK İSTEMEDİM.ÇOK MU ŞEY İSTİYORUM BAZEN KENDİME SORUYORUMDA.YANİ BUNLAR HİÇBİR ZAMAN OLAMAYACAKMI?DAHA İYİ YERDE OLMAMIZ GEREKTİĞİNİ KÖYLÜLERİMİZDE BİRBİRLERİYLE DAYANIŞMA İÇERİSİNDE OLMALARI İSTENMİYECEK ŞEYLERMİ?EĞER DİYORUM KALBİNİ KIRDIYSAM SENİN VEYA DİĞER KİŞİLERİN ÖZÜR DİLERİM........SENLE ORTAK YÖNÜMÜZ FİKİRLERİM AYNI AMA Bİ YANLIŞ ANLAMA SONUCU BÖYLE BİR TATSIZLIK ÇIKTI.
KEKLİKTEPE
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
KEKLİKTEPE

Erkek
İş/Hobiler : Ögrenci /Bilisim Tek. Alanı

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM - Sayfa 2 EmptySalı Mayıs 20 2008, 17:14

Emrah ortada yanlıs anlama var ben muroyu tanımıyorum ama sozlerini ta okursa senden ozur dileyecektir.. Sinirlenmene gerek yok olayları simid goprdum ve cok uzuldum... Senin neden galınlı olamsaydım dediginide cok iyi biliyorum bu isin espirisi senle cok espirlerimiz var buraya yazsaK BİZİ idama kadar gotururler anlayacagın sinirlenme... [i]
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 24 2008, 14:07

muharrem sen aslında bişey istemiyosunn yapılması gerekenii söylüyosunnn ve de söylediğin şeylerde doğruuydu..(tabi bana söylediğin söz dışında ama biliyorum ki sen onu yanlışş anladınn çünkü dışarıdan çok ciiddi bir insan gibi görünüyorumm.tabbi sende benimm "keşke galınlı olmasaydım" lafımı ciddiye aldıınn.)ama ben seni neden eleştirdimm..sen kompozisyon yazmasının kurallarını bilirmisinn..o zaman anlatam sana :kompozisyon giriş,gelişme,sonuç olmak üzere 3 bölümden meydana gelirr.giriş bölümünde konuya girmeden önce anlatılacak şeyden esinlemelerr verilirrr..gelişmede konu anlatılır örneklemeler verilirr,sonuç bölümünde ise iyi bir kapanış konuşmasıyla kompozisyon yazma işlemii biterr..senin hatan neyddiii biliyormusunn:ilk mesajında mesaj atmayan üyelere patlamışsınnn..yani irdeleme yaparsak: gelişme bölümünde yazacağını giriş bölümünde yazmışşsınnn..haliyle eğer o "patlama yaptığın"mesajını ilk mesajında değilde 10.mesajında atsaydıınnn o zaman emin ol ki ben seni kutlardımm ve de sana destek te çıkardımmm..yanii zamanlama yanlışınn vardıı ama senin amacını da biliyorumki:birlik beraberlikk oluşturmakk..daha yapacağımız çokk şey var önümüzdee..ama bundan sonra lütfen beni yanlışş anlamayınn çünkü hepimizin amacıı aynııı..birlikten kuvvet oluşturmakk..ayrıca benim kalbimi kırmadınn sadece biraz sinirlendirdinn çünküü sen o yazıyıı yazarkenn biliyorum ki : art niyetle yazmadınnnn..
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 29 2008, 09:39

Bu konu burda kapandı muhrrem site hoş geldi ben onu az çok tanıdım özünde çok ii biri bu yüzden kimse bu konu hakkında lütfen yorum yapmasın bu saatten sonra kimsenin tartışmasını istemiyorum
chat-lak-nigga
Üye
Üye
chat-lak-nigga

Erkek

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 29 2008, 00:30

Alıntı :
merhaba sitenize sizlerden sonra geldim ama burada bulundugum için sizlere hoşgeldiniz demek istedim tanısmak ve güzel dostluklar için

HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-