Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ŞU ANDA YENİ ÜYE OLMAMA RAĞMEN ŞUNLARI SÖYLEME İHTİYACI DUYUYORUM!!!!!

2 posters
YazarMesaj
MuHaRReM GüLeR
Üye
Üye
MuHaRReM GüLeR

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : MuRo

ŞU ANDA YENİ ÜYE OLMAMA RAĞMEN ŞUNLARI SÖYLEME İHTİYACI DUYUYORUM!!!!! Empty
MesajKonu: ŞU ANDA YENİ ÜYE OLMAMA RAĞMEN ŞUNLARI SÖYLEME İHTİYACI DUYUYORUM!!!!!   ŞU ANDA YENİ ÜYE OLMAMA RAĞMEN ŞUNLARI SÖYLEME İHTİYACI DUYUYORUM!!!!! EmptyPaz Mayıs 11 2008, 19:42

SİTEDE ÜYE OLAN BÜYÜKLERİM VE KÜÇÜKLERİM VAR .BUNLARDAN ARTIK BİRÇOK KİŞİLER SADECE ÜYELİKLERİ BULUNUYOR.BUNLAR YETERLİ DEĞİL.SONUÇTA BURDA BİR EMEK HARCANMIŞ VE BU EMEĞİN KARŞILIGINI VERMENİZİ İSTERİM.SİZLERDEN DAHA FAZLA SEYLER BEKLİYORUM. BU KADAR BİZİM İNSANLARIMIZ DEĞERSİZ DEĞİL. LÜTFEN DAHA FAZLA ZİYARET EDELİM.SIKÇA KONUSUP BİRİBİRİMİZİ TANIMAMIZ LAZIM .EGER BİRAZ AGIR KONUŞTUYSAM KUSURA BAKMAYIN.

SAYGILARIMLA.........
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

ŞU ANDA YENİ ÜYE OLMAMA RAĞMEN ŞUNLARI SÖYLEME İHTİYACI DUYUYORUM!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: ŞU ANDA YENİ ÜYE OLMAMA RAĞMEN ŞUNLARI SÖYLEME İHTİYACI DUYUYORUM!!!!!   ŞU ANDA YENİ ÜYE OLMAMA RAĞMEN ŞUNLARI SÖYLEME İHTİYACI DUYUYORUM!!!!! EmptyPtsi Mayıs 12 2008, 10:03

Muharrem ilginden dolayı çok tşk ederim yeni üye olman ve böyle güzel düşünmem bizim için çok önemli ama şu varki sitemizi bir çok kişi bilmiyor köy gecesinde bu siteyi çok daya iyi duyururuz diye düşünmüştük ama istediğimiz gibi olmadı yinede bir kaç üyemiz oldu ve bizi çok mutlu etti dilerim yavaş yavaş hem ye sayımız hemde form yazılarımız artacaktır.
http://www.kekliktepe.tr.cx

ŞU ANDA YENİ ÜYE OLMAMA RAĞMEN ŞUNLARI SÖYLEME İHTİYACI DUYUYORUM!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-