Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

F.Bahçe'nin transfer listesini açıklıyoruz!

YazarMesaj
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

F.Bahçe'nin transfer listesini açıklıyoruz! Empty
MesajKonu: F.Bahçe'nin transfer listesini açıklıyoruz!   F.Bahçe'nin transfer listesini açıklıyoruz! EmptyPtsi Mayıs 12 2008, 20:39

F.BAHÇE yönetimi, transferde startı yabancılarla verecek

ALİ CAN
--------------------------------------------------------------------------------

Kezman ve Appiah'ın yerine oyuncu almak isteyen sarı-lacivertliler, Ganalı yıldızın İstanbul'a dönmemesi ihtimalini üzerine, yoğunluğunu orta sahaya verecek. Sıradaki ilk isim CSKA Moskova'lı Dudu Cearense. Brezilya Milli Takımı'nda da forma giyen Dudu için Zico'nun da olumlu rapor verdiği öğrenildi. Appiah sorunu çözülemezse, kiralık Maldonado'nun gönderilmesi gündeme gelecek. Dudu'nun da transfere sıcak baktığı belirtildi. Yönetim, 15 gün içinde tranfseri bitirmeye çalışacak
Dudu transferi çalışmalar sürerken, anlaşma olmaması halinde alternatifi hazır. Menajerlerin bonservis bedelsiz önerdiği Arsenalli Gilberto Silva, 31 yaşında olmasına rağmen sarı-lacivertlilerin listedeki 2. isim. Silva'nın yıllık 4 milyon Euro istediği ama bonservisi olmadığı için yönetimin 'olumlu' yaklaştığı ifade edildi.
http://www.kekliktepe.tr.cx

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-