Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

F.Bahçenin Şansı %50

4 posters
YazarMesaj
Emre Tekin
KekliktepeAdmin
KekliktepeAdmin
Emre Tekin

Erkek

F.Bahçenin Şansı   %50 Empty
MesajKonu: F.Bahçenin Şansı %50   F.Bahçenin Şansı   %50 EmptyCuma Mart 14 2008, 18:25

'F.bahçe'nin Şansı Yüzde 50'

Hurriyet.com.tr'ye Özel Açıklamalarda Bulunan Ünlü Menajer Ceylan Çalışkan, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finali'nde Chelsea ile Eşleşmesiyle İlgili Şunları Söyledi:

<table id=table1 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#e6e6e6 height=250 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=250 border=0><tr><td>

</TD></TR></TABLE>
hurriyet.com.tr'ye özel açıklamalarda bulunan ünlü menajer Ceylan Çalışkan, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finali'nde Chelsea ile eşleşmesiyle ilgili şunları söyledi:
Chelsea kadro olarak Real Madrid'le birlikte, dünyanın en iyi futbolcularına sahip. Ama bu yıl bir türlü istenilen başarıları elde edemedi. Kupada Barnsley adında amatör bir takıma elendi.
Mourinho'nun ayrılmasından sonra takımın başına gelen Avram Grant'la, futbolcular arasında büyük sorunlar var. fenerbahçe bundan iyi yararlanmalı. Örneğin Porto, Fenerbahçe'nin bugünkü bütçesi ile ve buna benzer kadro yapısı ile Şampiyonlar Ligi şampiyonu oldu. Monaco, şampiyonlar ligi finali oynadı. Fenerbahçe'nin şansı turu geçmek için bana göre var. Her iki tak için de şanslar yüzde 50'ye 50 eşit... Fenerbahçe, artık uluslararası maçlarda çok iyi oyun disiplini ile hiçbir rakibin karşısında ezilmeden başa baş oynuyor. Ben Chelsea ile de böyle oynayabileceğini düşünüyorum. O gün sahada iyi olanın turu geçeceğini düşünüyorum
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek
İş/Hobiler : futbol ve halk müziği
Lakap : sakat futbolcu

MesajKonu: Geri: F.Bahçenin Şansı %50   F.Bahçenin Şansı   %50 EmptySalı Nis. 08 2008, 13:09

KOÇUM FENERİN ŞANSI DEĞİL %50 %5 BİLE YOK VE BUGÜN CHALSE ENAZ 4 ATAR DİYORUM.GÖNLÜM FENER ELENSİN ARTIK DİYOR ŞANS BİR YERE KADARDIR.MAÇ SKORU 4-0 YADA 5-1
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

MesajKonu: Geri: F.Bahçenin Şansı %50   F.Bahçenin Şansı   %50 EmptySalı Nis. 08 2008, 15:10

Maç Muhabetlerini asla sevmem ama bu maç valla kafayı bozdum ben fenerle hatmin ediyorum % 10'dur şansı
http://www.kekliktepe.tr.cx
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

MesajKonu: Geri: F.Bahçenin Şansı %50   F.Bahçenin Şansı   %50 EmptySalı Nis. 08 2008, 21:20

BENCE NE FENER NE CHELSEA KAZANSIN SADECE KAZANAN ŞEY DOSTLUK KARDEŞLİK BARIŞ OLSUNN..HAKEDEN DE KAZANSIN TABİ
http://www.kekliktepe.tr.cx

F.Bahçenin Şansı %50
1 sayfadaki 1 sayfası