Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Daum Galatasaray ile anlaştı

YazarMesaj
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

Daum Galatasaray ile anlaştı Empty
MesajKonu: Daum Galatasaray ile anlaştı   Daum Galatasaray ile anlaştı EmptyÇarş. Mayıs 14 2008, 09:04

Alman Bild gazetesi, Almanya Birinci Ligi´ne yükselen FC Köln´ün teknik direktörü Christoph Daum´un görevi bırakacağını yazdı. Alman dergisi Der Spiegel ise sitesinde Daum'un Galatasaray ile anlaştığını duyurdu.
14.5.2008

Haberde, oyuncularla birlikte Bundesliga’ya çıkışını kutlayan Daum’un, istifasını henüz duyurmak istememesine rağmen bu konuda kararını verdiği ifade edildi. Daum’un Köln’den ayrılmak istemesine neden olarak, Almanya dışından daha iyi teklifler aldığı ve Köln’ün menajeri Michel Meier ile Başkan Wolfgang Overath’la ilişkisinin iyi olmaması olarak gösterildi.Daum, gazeteye yaptığı açıklamada, yönetimle görüşeceğini söyledi.

Der Spiegel dergisi Köln'ün Bundesliga'ya yükselişinin kutlandığı partiye Daum'un katılmadığına dikkat çekerek, daha önce Beşiktaş ve Fenerbahçe'yi de çalıştıran Alman teknik adamın Galatasaray ile anlaştığını yazdı.

Alman B.Z gazetesi ise Daum’un "Benim amacım Köln’ü birinci lige çıkarmaktı. Bu sözümü yerine getirdim" sözlerine yer vererek, Daum’un takımdan ayrılma sinyalleri verdiğini yazdı. Overath, B.Z. gazetesinde yer alan haberde, Daum’un Almanya’nın en büyük teknik direktörlerden biri olduğunu belirterek, "Bu konuyu yoluna koymak için her şeyi yapacağız" dedi. Haberlerde, Daum’un yerine başta Mainz 05’in teknik derektörü Jürgen Klopp ve Schalke’nin eski teknik direktörü Mirko Slomka’nın yanı sıra Bruno Labbadia ve Volker Finke’nin isimlerinin geçtiği kaydedildi.
http://www.kekliktepe.tr.cx

Daum Galatasaray ile anlaştı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Galatasaray