Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yıldız futbolcudan ayakkabı boyacısına Mercedes

YazarMesaj
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

Yıldız futbolcudan ayakkabı boyacısına Mercedes Empty
MesajKonu: Yıldız futbolcudan ayakkabı boyacısına Mercedes   Yıldız futbolcudan ayakkabı boyacısına Mercedes EmptyÇarş. Mayıs 14 2008, 20:05

Birmingham City'nin ve Fransız milli takımının yıldızı Olivier Capo ayakkabılarını boyayan çocuğa 60 bin dolarlık Mercedes'ini hediye etti.

VATAN ÖZEL
--------------------------------------------------------------------------------

Kapo'nun bir yıl boyunca kramponlarını boyayan, onaran ve çivilerini değiştiren 20 yaşındaki İngiliz James McPike sezon bittikten sonra Kapo'dan giydiği bir kramponu kendisine vermesini rica etti. Kapo da krampon yerine, çocuğa 60 bin dolarlalık Mercedes SLK otomobilini verdi.

Kapo'nun bu hareketi taraftarlar arasında büyük yankı buldu. Takımın menajeri Alex McLeish, " O da bir zamanlar böyle yıldız futbolculara özenen bir çocuktu. Demek ki geçmişini unutmamış. Aferin. Oyuncumla gurur duyuyorum" dedi. Birmingham'dan yılda 3 milyon dolar alan yıldız futbolcunun bir Hummer'ı ve bir de Porche'si var.
http://www.kekliktepe.tr.cx

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-