Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI

5 posters
YazarMesaj
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI Empty
MesajKonu: 11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI   11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI EmptyPaz Mart 16 2008, 16:30

HİÇKİMSE BİZİM ELENMEMİZE ALDANMASIM.KEKLİKTEPE TAKIMI HERŞEYDEN ÖNCE ACEMİ VE SON DERECE TECRÜBESİZ BİR TAKIMDI.HATTA BEN O ZAMANA KADAR TAKIM ARKADAŞLARIM OLSUN DİĞER AKRABALARIM OLSUN İLK DEFA ORDA GÖRÜP TANIMIŞTIM.EN SON GÖRDÜĞÜM KİŞİ ÇOCUKLUK ARKADAŞIM OLAN TANER KIDIRDI.ONUDA EN SON YAKLAŞIK 10 SENE ÖNCE GÖRMÜŞTÜM.TAKIMDA BİR UYUM BİR ÇARK YOKTU.MAKİNA PARÇALARI İLK DEFA BİRLEŞECEK VE BİR TAKIMIN KOORDİNASYONUNU SAĞLAYACAKTI.HER MAÇA EKSİK GELMEMİZ,OYUN DİSİPLİNİNDEN ÇABUK KOPMAMIZ VE ÇOK PANİ VE ACEMİ OLMAMIZ EN BÜYÜK HANDİKAPLARIMIZDI.ÖZELLİKLE ; GÜVENKAYA MAÇINDA GOL YEDİKTEN SONRA DİSİPLİNDEN KOPUP AİLECE HÜCUM ETMEMİZ,7 TOPUMUZUN DİREKTEN DÖNMESİ GÜVENKAYA MAÇINI YENİLGİDEN ZİYADE BİR FACİAYA DÖNÜŞTÜRMÜŞTÜ.
MADALYONUN O BİR YÜZÜDE KEKLİKTEPE TAKIMININ ÇEYREK FİNALE ÇIKMASININ BAŞARISIZLIĞI ÇAĞRIŞTIRMASIYDI.ÇÜNKÜ KEKLİKTPE TAKIMI ŞAMPİYONLUĞU EN ÇOK İSTEYEN VE HAK EDEN FUTBOLU OYNAYAN TAKIM OLMASIYDI. NETİCESİNDE ÇEYREK FİNAL BAŞARININ AKSİNE BAŞARISIZLIKTI.ÇÜNKÜ BU TAKIM KALİTELİ OYUNCULARDAN KURULUYDU VE ÇOK ÇABUK GOL POZİSYONUNA GİRİP ÇOK ÇABUK GOL ATUYORDU.ÖZELLİKLE KENAN ABİ VE LEVENT GİBİ OYUNCULARDAN TURNUVADA BENZER KALİTEDE OYUNCU YOKTU.VE DE TANER,AYDEMİR ABİ VE LEVENTLİ DEFANSIN TURNUVANIN EN İYİ DEFANS 3LÜSÜ OLMASIYDI.ÖZELLİKLE BAYIRÜSTÜ MAÇINI İZLEYENLER BİLİRLER.KEKLİKTEPE TAKIMI BAYRÜSTÜ TAKIMINI EZE EZE YENMİŞTİ.O BAYIRÜSTÜ;HER SENE EN AZ BİR YARI FİNAL OYNAYAN VE DE SON 2 TURNUVANIN FİNALİSTİYDİ.BAYIRÜSTÜLERDE BUNU HAZMEDEMEMİŞTİ ÖZELLİKLE MAÇ İÇİNDE GOLLERİ YEDİKTEN SONRA ÇAREYİ AGRESİFLEŞMEK DE BULDULAR.AMA UNUTTUKLARI BİŞEY VARDI O DA;KESKİN SİRKE KÜPÜNE ZARAR VERİR..BAYIRÜSTÜ NETİCESİNDE GOL ATMIŞTI AMA GOL SON DERECE TRAJİKOMİK OLDUĞUNU ONLARDA BİLİRLER
SON OLARAK OĞULBEY MAÇINA GELELİM KİMSE O MAÇTA 7-2 YENİLDİĞİMİZE BAKMASIN.MAÇI İZLEYENLER BİLİR Kİ KENAN ABİ ÇIKANA KADAR SKOR VE EZİCİ OYUN ÜSTÜNLÜĞÜ BİZDEYDİ.VE DE BİZ ONLARI 17 -0 YENERDİK.SADECE BENİM KAÇIRDIĞIM NET 3 GOL VARDI VE DE TAKIMCA GOL KAÇIRMA YARIŞINA GİRMİŞTİK.FAKAT KENAN ABİ ÇIKINCA OYUN TERSE DÖNDÜ.ÇÜNKÜ OĞULBEY TAKIMI SADECE KENAN ABİDEN ÇEKİNİYORDU .BUNLARA EK OLARAK 3-2 DEN SONRA TAKIMIN OYUN DİSİPLİNİNDEN KOPUŞU ,AKSAYAN DEFANSIMIZ ,İLERİDEKİ BECERİSİZLİĞİMİZ OĞULBEY TAKIMI BUNLARI KENDİ LEHİNE ÇEVİREREK BİZE 2.FACİAYI TATTIRDILAR.YALNIZ KEKLİKTEPE TAKIMINI ELEYEN OĞULBEY DEĞİLDİ.KEKLİKTEPE Yİ AKMEŞE VE KENDİSİ (KEKLİKTEPE)ELEDİ.AKMEŞE TANERİ SAKATLAYARAK BİZİM TURNUVADAKİ BAŞARI UMUTUMUZA HAVLU ATTI ZATEN.(AKMEŞE MAÇINDA AYRICA BEN DE YEDİĞİM DARBE YÜZÜNDEN HALA AYAĞIMDA CİDDİ SORUN MEVCUT)....
http://www.kekliktepe.tr.cx
ALİ KIDIR
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: 11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI   11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI EmptyPaz Mart 16 2008, 23:32

EMRAH MERHABA GECMİŞİ UNUTTUK GELECEK İÇİN BİR ÇALIŞMANIZ VARMI ANTIRAMANLARA NE ZAMAN BAŞLIYORSUNUZ SENDE İYİ BİLİRSİNKİ ÇALIŞMADAN BAŞARI OLMAZ OLMAYAN BİR MUCİZEYİ BAŞARDIK SENDE SÖYLÜYORSUN AKRABALARIMI ARKADAŞLARIMI TANIMIYORUM BU İKİ AY İÇİNDE ÇOK GÜZEL BAŞARILARA İMZA ATTIK DEVAMINI SIZLERDEN BEKLİYORUM EN AZINDAN BAŞLANGICI YAPIN TOPLAYIN ARKADAŞLARI ÇALIŞMALARA BAŞLAYIN ÜMITLENDIRIN BİZLERİ FİNAL GECESİNE GELMEDİNİZ SUSUZLARI EN ÇOK KISKANAN BENİDIM SAYGILARIMLA ALİ KIDIR
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: TURNUVA   11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI EmptyPtsi Mart 17 2008, 09:38

ALİ ABİ BEN DE SENLE AYNI FİKİRDEYİM İLK PARAGRAFIMDA BAŞARILI OLDUĞUMUZU BELİRTMİŞİM.FAKAT İKİNCİ PARAGRAFTA BAŞARISIZLIKTAN BAHSETMİŞİM ÇÜNKÜ BİZİM TAKIM EKSİK ÇIKMASAYDI HER MAÇA BENCE EN GÜÇLÜ POTANSİYELE SAHİP TAKIMDI..ANCAK BİZ SİZİN EMEKLERİNİZE LAYIK OLAMADIK FAKAT BİZ SUSUZLARDAN DAHA İYİ TAKIMIZ ÇÜNKÜ KEKLİKTEPE YUSUFŞEYH VE AKMEŞE MAÇLARINDA SON DAKİKALARDA ACEMİCE GOLLER YİYEREK RAKİBE BİR PUANI HEDİYE ETMESEYDİ 18 PUANLA GRUPTAN BİRİNCİ ÇIKARDI VE DE BU BENCE ÇEYREK FİNALDEN DAHA BÜYÜK BAŞARIDIR.ÇÜNKÜ İLK TURNUVA DENEYİMİ OLAN TAKIM DİĞER TECRÜBE VE GÜVEN SAHİBİ TAKIMLAR ARASINDAN SIYRILIP LİDER OLUYOR.. AMA GELECEK SENE SİZİ MAHÇUP ETMİYECEZ.BELKİ ŞAMPİYON OLAMAYACAZ AMA BU SENEKİ ÇEYREK FİNALİN ÜSTÜNE BİŞEYLER KOYACAZ. BU SENE BİR HAFTA DA HAZIRLANAN BİR KADROYLA ÇIKTIK BU AYRINTIYI DA ES GEÇMEYEYİM.SONRA HAZIRLIKTAN BAHSETMİŞSİN.ABİ BEN HER ZAMAN ANTREMANLARA HAZIRIM ZATEN DİĞER ARKADAŞLARA DA SÖYLEDİM AMA BENİM İŞLER BİRAZ KARIŞIK BEN YENİ BİR TURNUVAYA KATILMA DURUMUYLA KARŞI KARŞIYAYIM.FAKAT OLMAZSA ;.BEN GELEMEZSEM DİĞER ARKADAŞLAR KATILSIN ANTREMANLARA. MAYIS,NİSAN DA MAÇLARA BAŞLAYALIM HATTA DİĞER KÖYLERLE HAZIRLIK MAÇI ALALIM...SONRA ÖDÜL GECESİNE NİYE GELELİM ABİ EZEREK YENDİĞİMİZ BAYIRÜSTÜNÜ MÜ ALKIŞLASAYDIK ORDAKİ İLK DÖRTTEKİ TAKIMLARIN HİÇBİRİ BİZDEN İYİ DEĞİLDİ.BEN ZATEN GELEMEZDİM ABİ...
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: 11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI   11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI EmptyÇarş. Nis. 02 2008, 19:14

bence bu sene için sağlam bir kadro kurmalıyız özellikle çok iyi yedek oyuncularımız olmalı.mesela rekabet en üst düzeyde olmalı.demirbaş kavramı olmamalı o gün kim iyi ise o oynamalı .mesela atuyorum x oyuncu var bu adamın yeri garanti diye bakılmamalı.kötü oyuncuda ısrar edilmemeli ve de öncelikle takım oyununu çok iyi benimsemeliyiz hakem ve de rakip oyuncularla maç içinde polemiğe girmemeliyiz. takım disiplininden maç 10-0 aleyhimizede olsa kopmamalıyız .çünkü oğulbey maçında bunun en bariz örneğini görüyoruz 3-2 den sonra son 7 dkda 4 gol yedik .maçın cdleri bende mevcut. ve de en son olarak arkadaşlıkda geçen seneki gibi olursa bu sene namamağlup şampiyon oluruz.ayrıca taraftardanda destek bekliyoruz.en azından uğur ve emrecan kadar........
Emre Tekin
KekliktepeAdmin
KekliktepeAdmin
Emre Tekin

Erkek

MesajKonu: Geri: 11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI   11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI EmptyÇarş. Nis. 02 2008, 20:02

Her Zaman tam DESTEK ...
Ugur KIDIR
Üye
Üye
Ugur KIDIR

MesajKonu: Geri: 11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI   11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI EmptyPerş. Nis. 03 2008, 22:41

hep orda olacam emrah abi
HasanTekin
Çalıskan Üye
Çalıskan Üye

MesajKonu: Geri: 11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI   11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI EmptyC.tesi Nis. 05 2008, 21:42

Bu sene daha ilk defa katılmıştık . o noktaya gelmemiz bile büyük başarı tüm futbocuları kutluyorum seneye hedef şampiyonluk çalışmalara erken başlayacağız . Smile
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: 11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI   11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI EmptyPaz Nis. 06 2008, 10:49

evet bu sene hedefimiz şampiyonluk..belki çeyrek finale gelemiyecez ama biz şampiyon bir takım gibi mücadele edecez.belki gruptan puanda alamıyacaz ama şampiyon bir takıma yakışır mücadele örneği verecez..geçen sene bana soran olursa ben şampiyonluğu bir hayal olarak gördüm kimseyi kandırmayayım. vede bana sorsalardı ben:"chp nin tek başına iktidara gelmesi kadar mucize"derdim. çünkü çok basit goller yiyoduk ve de biz rakip takıma o kadar beleş gol atamıyoduk..ama çeytek finalde 7-2 yenildiğimiz maçın cdlerine bakarsanız bizim oğulbeyden daha iyi olduğumuz görüşünde hemfikir oluruz..yada başka örnek son 2 senenin finalisti bayırüstü maçını almamız bunlara işaret bence.buda bizim hedef çitamızı yüksek koymamız anlamına gelir.yani özetlersem bu sene parola şampiyonluk.ve de;büyük insanlar büyük düşünür
HasanTekin
Çalıskan Üye
Çalıskan Üye

MesajKonu: Geri: 11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI   11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI EmptyPaz Nis. 06 2008, 20:05

[B]BİZ BU TURNUVYA İLK KEZ KATILMAMIZA RAĞMEN GERÇETEN BÜYÜK BİR ÇIKIŞ YAPTIGIMIZI DÜŞÜNYORUM DÜŞÜNÜNKİ BİR TAKIM KURULUYOR İNSANLAR BURDA BIRAK BİR BİRBİRLERİYLE İLK KEZ OYNAMAYI BİR ÇOK İNSANI BURDA TANIYORUZ VE MAÇA ÇIKIP O YEDİ GENCİMZ YÜREKLERİNİ ORTAYA KOYARAK CANLA BAŞLA MÜCADELE EDİYOR İNANIYORUMKİ EGER OGULBEY MAÇINDA 1-0 ÖNE İKEN KENAN SAKATLANMASAYDI İLK YARIYI ÖNDE KAPAMAMIZ MUHTEMELDİ KENANIN ÇIKIŞI YEDEK OYNCUMUZUN OLMAYIŞI VE O MOREL BOZUKLUGUYLE GERİYE DÜŞMEMİZ O MAÇI KAYBETMEMİZE NEDEN OLDU AMA BEN YİNDEDE ORADA MÜCADELE EDEN KENAN,EMRAH.LEVANT.AYDEMİR.SİNAN.SERKAN.HÜSEYİN.NUSRET.ÜMÜT HIRÇIN FUTBOLCU MEMET DAHİL VE BİR ÇOK MAÇIDA YEDEKSİZ OYNAYARAK İNANILMAZI BAŞARDIK BU BAŞARDA PAY SAHİBİ OLAN SAHA İÇİ VE SAHADIŞINDAKİ YÜRKLERİ CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM İNANIYORUMKİ BU SEZON ÇALIŞMALARA DAHA ERKEN BAŞLAYARAK MÜKEMMEL OLMASADA MÜKEMELE YAKIN BİR TAKIM YARATABİLECEGİMİZE İNANIYORUM HEPİNİZE SEVGİ VE SAYGILARIMI İLETİYORM

HASAN TEKİN
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: 11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI   11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI EmptyPaz Nis. 06 2008, 21:22

evet bu sene hedef şampiyonluk ve de bu sene işimizi gerçekten ciddiye alacaz bence aramızda maç yapalım ben yaklaşık 4 aydır düzenli maç yapmıyorum zaten futbola olan bağlılığımda azaldı ve de şuan gerçekten çok kötü bir performansım var 5 metreye pas atamayacak duruma geldim...ama aramızda maç yaparsak bende eski formuma girebilirim..ben şurdan sesleniyorum 12 tane çok sağlam oyuncu lazım ve de kim hakederse o oynasın bu sene elenmemizin en büyük sebebi taner gibi başka bir oyuncumuzun bulunmamasıydı.taner osa kesinlikle final oynardık hatta şampiyonda olurduk...öncelikle defansımızı güzel kurmalıyız ve de mümkünse takım oyununu bozmayalım

11.DİVRİĞİ FUTBOL TURNUVASI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-