Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ben emre yardım

+5
KEKLİKTEPE
ALİ KIDIR
Nazlı Tekin
Emre Tekin
emre yardım
9 posters
YazarMesaj
emre yardım
Üye
Üye
emre yardım

Erkek
İş/Hobiler : serbest
Lakap : maradonaymışş

ben emre yardım Empty
MesajKonu: ben emre yardım   ben emre yardım EmptyPerş. Mayıs 22 2008, 10:59

ben emre yardım..1987 sivas divriği doğumluyum..siteden daha yeni haberim olduu..sadece perşembe günlerim boş olduğundan siteye şimdi girebildimm.ben emrah gibi boş gezenin boş kalfası olmadığımdan dolayı siteye az uğrayabiliyorumm..arkadaşlar kendi aralarında futbolumu sergen yalçına benzetiyorlar.birkaç kişininde maradonaya benzettiğine şahit oldum Çok Komik Çok Komik chelsea başkanı abramoviç bizzat kendisi beni çağırdı fakat ingilizcem olmadığı için yardımcım emrah yardımı konuşturtmak üzere telefona verdim...maaşı az bulan emrah teklifi kabul etmediii..ama gelecek sene eğer yönetimdekiler izin verirse kekliktepe takımında emrahla şota -arçil gibi olacazz..neyse en sevdiğim şey iddaa oynamak vede en üzüldüğüm şey de tututuramamak.. Çok Komik Çok Komik ...artık emre yardım ismini daha çok duyacaksınızzz..kahrolsun içimdeki futbol sevgisine..
Emre Tekin
KekliktepeAdmin
KekliktepeAdmin
Emre Tekin

Erkek

ben emre yardım Empty
MesajKonu: Geri: ben emre yardım   ben emre yardım EmptyPerş. Mayıs 22 2008, 12:09

Siteye HoşqeLdiN ....
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

ben emre yardım Empty
MesajKonu: Geri: ben emre yardım   ben emre yardım EmptyCuma Mayıs 23 2008, 08:45

Emre hoş geldin siteye ismini duyuyorduk ama seni tanıma fırsatımız olmadı hiç dilerim güzel vakitler geçirsin burda
http://www.kekliktepe.tr.cx
ALİ KIDIR
Üye
Üye

ben emre yardım Empty
MesajKonu: Geri: ben emre yardım   ben emre yardım EmptySalı Mayıs 27 2008, 20:21

Emer hoşgeldin aramıza adını çok duyduk ama henüz tanışmadık inşallah turnuvalardan önce tanışırızda fikirlerınden tercübelerinden faydalanırız bu sene kupayı almamız lazım ben faydalı olurum diyen gençlere her zaman kapımız açık
KEKLİKTEPE
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
KEKLİKTEPE

Erkek
İş/Hobiler : Ögrenci /Bilisim Tek. Alanı

ben emre yardım Empty
MesajKonu: Geri: ben emre yardım   ben emre yardım EmptyÇarş. Mayıs 28 2008, 09:23

ya bize emrah fazlasıyla yetiodu sen nerden cıktın SmileSmile:)yandık artık nese hosgeldin aramıza Razz
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

ben emre yardım Empty
MesajKonu: Geri: ben emre yardım   ben emre yardım EmptyÇarş. Mayıs 28 2008, 13:45

musti demişki:
Alıntı :
ya bize emrah fazlasıyla yetiodu sen nerden cıktın :)yandık artık nese hosgeldin aramıza
...nankööööörrrrrrr.. Çok Komik Çok Komik sevdim ama değmezsin.nankör kıymet nedir bilmezsinnn... Çok Komik Çok Komik ..
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

ben emre yardım Empty
MesajKonu: Geri: ben emre yardım   ben emre yardım EmptyÇarş. Mayıs 28 2008, 14:45

ali abim demişki:
Alıntı :
bu sene kupayı almamız lazım
..kupa mıı kimse kusura bakmasınn ama şampiyon olmak bizim için sadece:bilinmezlikkk ve de ulaşılmazlıkk.çünkü:gelecek güçsüzler için ulaşılmazlık,korkaklar için bilinmezlik,cesurlar için ise şanstır
........aslında çok konuşmak isterdimm ama 3 hafta sonra bu konuda daha ayrıntılı yazı yazacamm...şu an konuşmak istemiyorumm ama benim ne yazacağımı tahmin ediyosunuzdurrr..sadece bahsedecem şey gelecek sene turnuvada başarısız olacağımızı gerekçeleriyle birlikte anlatacammm...ama reklamlardan sonraa..3 hafta sonra bilinmeyen gerçeklerle birlikte yazımı sizle paylaşacamm..sabredinnn.ama bir ipucu verecek olursamm gelecek sene gruptan dahi çıkamayacazz fakat nedenlerini anlatacamm.biliyorum ki:bana hak da verevceksinizz.ama .3 hafta sabredersenizz..
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

ben emre yardım Empty
MesajKonu: Geri: ben emre yardım   ben emre yardım EmptyÇarş. Mayıs 28 2008, 14:56

ali abi demişki:
Alıntı :
Emer hoşgeldin aramıza adını çok duyduk ama henüz tanışmadık inşallah turnuvalardan önce tanışırızda fikirlerınden tercübelerinden faydalanırız bu sene kupayı almamız lazım ben faydalı olurum diyen gençlere her zaman kapımız açık
......emre sen ne anlarsınn futboldann..masal anlatma o saf aşık yok artıkk Çok Komik Çok Komik .emreninn takıma yarardan çokk zararıı olurrr..ama yiğidi öldürüp hakkını yemeyelimmm..emre çok pis top toplarr .eskiden benim özell top toplayıcımdıı.fakat emrecimm kusura bakmaa sana işş yokk çünkü oynayacağımız saha kapalıı olduğuu için topunn dışarıı çıkma ihtimali de yokk...yanii işsizsinnn..ama ne olursan ol yinede gell..çünkü taraftara ihtiyacımızz varr diyecemm ama senin ağzınn var dilin yokk..senin bağırma halinii düşünemiyorumm bileee...eeee emre senn ne iş yaparsınnn babayiğitt Çok Komik Çok Komik Çok Komik
ALİ KIDIR
Üye
Üye

ben emre yardım Empty
MesajKonu: Geri: ben emre yardım   ben emre yardım EmptyPerş. Mayıs 29 2008, 20:04

EMRAH haksızlık yapma kardeşine onada bir şans verecegiz her galınlının bu takımda oynamaya hakkı var yeterki kupa bizim olsun gerekirse emeklilileri bile oynatırım emrah haftaları bekleme fikirlerini söylede şimdiden tartışalın eksıklerimizi tamamlıyalım
emre yardım
Üye
Üye
emre yardım

Erkek
İş/Hobiler : serbest
Lakap : maradonaymışş

ben emre yardım Empty
MesajKonu: Geri: ben emre yardım   ben emre yardım EmptyC.tesi Haz. 07 2008, 11:41

emrahh ben anlamazsam sen hiçç anlamazsınnnn..eğer pazar günlerii izin alabilirsem ben de gelmeye çalışırımmmm..
meltem ozcan
Gelişmiş üye
Gelişmiş üye

Kadın

ben emre yardım Empty
MesajKonu: Geri: ben emre yardım   ben emre yardım EmptyPtsi Haz. 09 2008, 16:06

HOŞGELDİN Çok Komik
MuHaRReM GüLeR
Üye
Üye
MuHaRReM GüLeR

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : MuRo

ben emre yardım Empty
MesajKonu: Geri: ben emre yardım   ben emre yardım EmptyC.tesi Haz. 14 2008, 13:26

ARAMIZA HOŞGELDİN !!!!! BEN SENİ HİÇ TANIMIYORUM AMA EN KISA ZAMANDA SENLE TANIŞMAK İSTİYORUM VE PAYLAŞIMLARINI BEKLİYORUZ!!!
chat-lak-nigga
Üye
Üye
chat-lak-nigga

Erkek

ben emre yardım Empty
MesajKonu: Geri: ben emre yardım   ben emre yardım EmptyPaz Haz. 29 2008, 00:29

Alıntı :
merhaba sitenize sizlerden sonra geldim ama burada bulundugum için sizlere hoşgeldiniz demek istedim tanısmak ve güzel dostluklar için

ben emre yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-