Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

happy birthday!!! emrecann

5 posters
YazarMesaj
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

happy birthday!!! emrecann Empty
MesajKonu: happy birthday!!! emrecann   happy birthday!!! emrecann EmptyCuma Mayıs 23 2008, 11:49

emrecanın bugün doğumgünü ve de ben de onun doğumgününü kutlarımm..ama yalnız bi noktayı es geçmeyeyimm..aslında ben doğumgünlerini hiç sevmem hatta hiçbir zamanda kendi doğumgünümü kutlamadım aslında doğum tarihimde belli değill.ancak şunu belirteyim ki;ben özel günlere karşıyımm çünkü sevgi bi güne özel değildirr sevgi bakidirr...sadece burada özel günlerin yaratılmasındaki amaç tüketici bir toplumm yaratmakkk..aslında çok şey konuşmak istiyorumda zamanım yokkk..neyse tekrar emrecenın yeni yaşını kutlarımm ve de ona bişeyler söylemek isterdim ama ben bu sitede hep yanlış anlaşıldığımdan dolayıı çenemi kapayacamm..çünkü artık kimseyi kırmak istemiyorumm...çünkü tatlı dil yılanı deliğinden çıkarırr..ama ben bu talı dil olayını yapamıyacamm çünkü benim kimyamda tatlı dil yok benim kimyamda herşeye rağman"kendi doğrularını söylemelisn çünkü seni emrah yardım yapan kendi doğrularınn ve de doğru olduğuna inandığın düşünceler için yaptığın mücadeledir"..varrr..onun için kusura bakmayınn kimseyi pohpohlamadım bundan sonrada pohpohlamaya niyetimm yokk
http://www.kekliktepe.tr.cx
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

MesajKonu: Geri: happy birthday!!! emrecann   happy birthday!!! emrecann EmptyCuma Mayıs 23 2008, 12:14

♥ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara...
happy birthday!!! emrecann Dogumgunu07lf8
happy birthday!!! emrecann Dogumgunu07lf8.0a6ae32bad
Emre Tekin
KekliktepeAdmin
KekliktepeAdmin
Emre Tekin

Erkek

MesajKonu: Geri: happy birthday!!! emrecann   happy birthday!!! emrecann EmptyCuma Mayıs 23 2008, 13:03

HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM .

EMRAH ABİ HEDİYEN İÇİN ÇOK SAĞOL . GÖRÜNCE ÇOK SEVİNDİM :d
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: sen daha çok şeyi hakediyonnn:))   happy birthday!!! emrecann EmptyCuma Mayıs 23 2008, 14:36

sen,musti ve nazlı bu sitede benim için çok özel insanlarsınızz.her ne kadar beni kırsanızdaa siz defans 3'lüsünün yeri ayrıı..(kimse lütfen kırılıp gücenmesin)...benim sana sadece bi tavsiyem varr:sen sende olanın farkında değilsinn.çıkar artık şu at gözlüğünü..çünkü senin gibi zeki ve yetenekli gençler tıpkı yeraltından uzun çalışmalar sonucunda çıkan bir elmass gibii..elması bilirmisin senn.anlatam:elmasın yapıtaşı karbon atomlarıdırr..ve bu karbonlar belli bir düzene göre yerleşmiştirr.aslında bildiğn kömürle elmasın yapısı ,atomları,bütün kimyasal özellikler ve herşeyii aynıı.ikiz kardeş gibii.fakat elmas az bulunduğundan daha değerlidirr..tıpkı senin gibii.bu elmasa en iyi yahudi sarraflar şekil verir ve işler. fakat elmas çok kırılgan bi yapıdadır yanlış bir hamlede molekül yapısı hemen dağılırrr..ben senle 1 ay önce tartışmıştımm ama acemi bi sarraf olarak sana yanlış bir hamlede bulunduğumdan dolayı sen de tıpkı bi elmas gibi parçalandıınn..ama neyse toparladık birazzda olsaa.sana bi örnek vereyim.geçen senenin öss şampiyonu savaş miroğlu benim arkadaşımdırrr..fazla sevmezdimm..çünkü son derece ukalaydıı..neyse okulun kendi elemelerinde bigün satranç turnuvası finalinde karşı karşıya gelmiştikk.hocaların yanında beni küçümseyici davranışlarda bulunuyorduu fakat başına geleceklerden haberi yoktuu..satranç maçı başladı vede ben onu dağıttım vede şampiyonn olduumm vede okulumu temsil etme hakkı kazandımm.ama o akıllanmamıştıı.hala hırslıydıı .neyse onunla ikimiz okulu temsil etme hakkı kazandıkk..vede ortaokullar arası satranç turnuvasına girdik.ben ortaokullar arası satranç şampiyonu olduumm kimse benden bişey beklemiyodu herkesin ilgisi savaştaydıı.fakat o sonuncuu olmuştuuu..yani en sonunda iflah olduu vede ukala insanlara bi ders vermiştimm...yanii bu hikayede :emrecan sana sesleniyoru,sen geçen senenin öss şampiyonundan daha akıllısınn ve de yeteneklisinn...fakatt bilmiyorsuunn..ama ben sana bu hatırlatmalar tekrar yapacamm..asla yalnız yürümeyeceksinn..ben hem sözde hem de özde senin yanındayıımm..bunu sakın unutmaa..
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek
İş/Hobiler : futbol ve halk müziği
Lakap : sakat futbolcu

MesajKonu: Geri: happy birthday!!! emrecann   happy birthday!!! emrecann EmptyCuma Mayıs 23 2008, 16:51

EMRECAN SENİDE KUTLARIM GÜZELİM ERKEKLİĞE BİR ADIM DAHA ATTIN GÖZLERİNDEN ÖPÜYORUM
HasanTekin
Çalıskan Üye
Çalıskan Üye

MesajKonu: Geri: happy birthday!!! emrecann   happy birthday!!! emrecann EmptyCuma Mayıs 23 2008, 19:08

SELAM KOÇ

EMRECANIN DOĞUM GÜNÜ İÇİN GÖNDERDİĞİN HEDİYE ÇOK GÜZEL HEDİYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM AYRICA BU HEDİYE BENİ OLDUKÇA DUYGULANDIRDI . ÇOK ŞEY YAZMAK İSTİYORUM FAKAT YAZAMIYORUM . SENİ ÇOK ÖPÜYORUM . HERKEZE ÇOK SELAM .
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: happy birthday!!! emrecann   happy birthday!!! emrecann EmptyC.tesi Mayıs 24 2008, 09:08

ne demek hasan abi emrecanda benim kardeşimm.valla hiç bii farkıı yokk..biz küçüklerimizi sevelim ki onlara gereken önem ve dikkati verelim ki onlarda bize gereken sevgiyii,saygıyı versinlerr..bişey ekmeden bişeyy biçemeyiizz.biz alltan gelen gençlere sahip çıkmalıyız ki onlarda kendilerinde hiç bir zaman boşluk hissetmesinn.sözde değil özde yanlarında olalımm..çünkü;sevgi paylaşıldıkça güzeldirr..bencil olmayalımm sevgiyii lütfen paylaşalımmm..
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: happy birthday!!! emrecann   happy birthday!!! emrecann EmptyC.tesi Mayıs 24 2008, 09:37

ben insanların kalbini kırararak değil kazanarak hükmetmek isterimm..artık yanlış yapmayı en aza indirgeyecem ve de şu an sınavlaarım bitsin daha aktif olacamm..www.bomba bomba gibi geliyoruummm.."bir şans daha istemeyin verilmeyecek açın galın gençlerinin önünü emrah yardımm geliyorrr.." Çok Komik Çok Komik Çok Komik ..çünkü akacak kan damarda durmazzz...bana köyümün gençlerini verinn benden istediğiniz başarıyı talep edinnn..

happy birthday!!! emrecann
1 sayfadaki 1 sayfası