Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kenan abiiinin doğumgünü

4 posters
YazarMesaj
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

kenan abiiinin doğumgünü Empty
MesajKonu: kenan abiiinin doğumgünü   kenan abiiinin doğumgünü EmptyCuma Mayıs 23 2008, 14:57

kenan abii 18 mayıs doğumgünün kutlu olsunn.bazı kişilerle inatlaşmam yüzünden doğumgünü siteye girmedim ve haliyle doğumgününü zamanında kutlayamadımm kusura bakmaaa.ama bakıyorumda o bazı kişiler bugün pes etmişşş Çok Komik Çok Komik neyse yinede kutlama için geç sayılmaazzz..5 günn nekii..neyse yeni yılın mutlu,umutlu ve de kutluu olsunn..ama çarşı doğumgününe karşııı..aslında bu doğumgünü ve özel günler bana göre emekçiye değilde zengin kısmına hitap ediyoo..uğraşacak işi kalmamışş kendini soyutlamış zenginn bireyleerree hitapp ediyoo..ama ben yinede kutlayayımm..amaç kaynaşmakk ve de senin unutulmayacak değerde bi insan olduğunu göstermekk....bir insanı öldürmenin en trajık yönü;o insanı unutmaktırrr..
http://www.kekliktepe.tr.cx
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

MesajKonu: Geri: kenan abiiinin doğumgünü   kenan abiiinin doğumgünü EmptyCuma Mayıs 23 2008, 16:37

Abim senden çok özür dilerim ben unuttum valla sınav falan derken kafam kalmadı çok özür dilerim yeni yaşın hep mutluluk getirsin emraH tşk ederim hatırlattıın için

MUTLU YILLAR
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek
İş/Hobiler : futbol ve halk müziği
Lakap : sakat futbolcu

MesajKonu: Geri: kenan abiiinin doğumgünü   kenan abiiinin doğumgünü EmptyCuma Mayıs 23 2008, 16:49

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİM.ASLINDA İNANIRMISINIZ DOĞUM GÜNÜ EVLİLİK YILDÖNÜMÜ GİBİ GÜNLERE KARŞIYIM.EMRAH BU KONUDA HEMFİKİRİZ.ÖZELLİKLEDE SEVGİLİLER GÜNÜ YOK ANNELER GÜNÜ YOK BABALAR GÜNÜ.BUNLAR BAZI KESİMLERİN RANT SAĞLAMAK AMACIYLA İNSANLARI KULLANMASIDIR.ADAMIN CEBİNDE EKMEK PARASI OLMAZ GİDER BORÇ ALIRKİ HEDİYE ALSIN BU SAÇMALIK BENCE.BEN EŞİME ANNEME BABAMA EĞER DEĞR VERİYORSAM BU SÜREKLİ OLMALI ZATEN.GERİSİ BOŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: kenan abiiinin doğumgünü   kenan abiiinin doğumgünü EmptyCuma Mayıs 23 2008, 16:55

kenan abi diyorumm başka bişeyy demiyoruummm..çok teşekkür ederimm..yorumsuzsunn abii..babalar günüğ,anneler günü,sevgililer günü,yılbaşı,arkadaşların doğumgünü,19 mayıs,23 nisan,şeker bayramı,kurban bayramı,zafer bayramı,ermenilerin karslılardan kurtuluş günü Çok Komik Çok Komik ,cumhuriyet bayramı,10 kasım bu ne yaa..en az 20 ytl ye bi hediye alsan 1 aylık maamşın sadece bu emperyalist kesimin çıkardığı hediyelere gidiyoo..birisine hediye almak için illaki bi güne özel hediye almak gerekmezkii...
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek
İş/Hobiler : futbol ve halk müziği
Lakap : sakat futbolcu

MesajKonu: Geri: kenan abiiinin doğumgünü   kenan abiiinin doğumgünü EmptyCuma Mayıs 23 2008, 17:45

EMRAHCIĞIM EVET KUTLAMALARA KARŞIYIM DEDİM AMA CUMHURİYET BAYRAMI 10 KASIM GİBİ KUTLAMALARA DEĞİL.BEN FARKLI DÜŞÜNÜYORUM.ATATÜRK İNAN BİZLERE ÖZELLİKLEDE GENÇLERE ÇOK ŞEY BIRAKMIŞ.ŞU GÜNLERDE CUMHURİYETE EN ÇOK SAHİP ÇIKMAMIZ GEREKEN GÜN.BİLİYORUMKİ CUMHURİYETE KARŞI DEĞİLİMKİ ABİ BEN ONU DEMEK İSTEMEDİM DİYECEĞİNİ AMA YAZIYI OKUYANLAR FARKLI DÜŞÜNEBİLİRLER.O NEDENLE BU CUMHURİYETİ YAŞATMAK İÇİN KUTLAYALIM 19 MAYIS 23 NİSAN 10 KASIM HER BAYRAMI KUTLAYALIM.DÜŞÜNKİ ÜLKENİN BAŞBAKANI GÖZÜNE TOZ KAÇMIŞTA 19 MAYISA KATILAMAMIŞ.BUNLAR BİRER OYUN BUNLARI FARKETMEK LAZIM.TABİKİ BUNLAR BENİM DÜŞÜNCELERİM HERKESİN GÖRÜŞÜNE DE SAYGIM VAR.
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: kenan abiiinin doğumgünü   kenan abiiinin doğumgünü EmptyCuma Mayıs 23 2008, 19:03

abi aslında ben öyle demek istemedimm ama onlarda aklıma geldii söyledimm aslında düşünmeden yazdıımm..ben o günlerde tatil olmasına karşıyımm..düşünsene 4 defa tatil olsa ülkenin 4 günlük zararı ne olurr..yani yoklu içinde varlık yaşamayalımm..bu lüx neden
HasanTekin
Çalıskan Üye
Çalıskan Üye

MesajKonu: Geri: kenan abiiinin doğumgünü   kenan abiiinin doğumgünü EmptyCuma Mayıs 23 2008, 19:10

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

(ÇÜKKÜDÜ) Çok Komik

kenan abiiinin doğumgünü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-