Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ

+2
Nazlı Tekin
özgül taş
6 posters
YazarMesaj
özgül taş
Üye
Üye
özgül taş

Kadın

BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ Empty
MesajKonu: BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ   BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ EmptyÇarş. Mayıs 28 2008, 17:19

Bakalım tanıyan varmı kenan abi ve hasan abim dışında
Laughing
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

MesajKonu: Geri: BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ   BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ EmptyÇarş. Mayıs 28 2008, 17:40

Hoşgeldin özgül abla seni tanımıyorum ama gördüm bir kaç kere
http://www.kekliktepe.tr.cx
özgül taş
Üye
Üye
özgül taş

Kadın

MesajKonu: slm   BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ EmptyÇarş. Mayıs 28 2008, 22:13

hoşbulduk canım bende seni tanıdığımı söyleyemem ama kendimi sana şöyle tanıtabilirim melek çağdaş teyzem hasan tekin teyzemin oğlu hüseyin tekin halamın oğlu çok var burada akrabam yani ben yeniyim henüz yeni keşfettim siteyi çok güzel olmuş sanırım emeğin çok herkes öyle diyor teşekkürler
Çok Komik
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek
İş/Hobiler : futbol ve halk müziği
Lakap : sakat futbolcu

MesajKonu: Geri: BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ   BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ EmptyPerş. Mayıs 29 2008, 08:01

ÖZGÜLCÜĞÜM ARAMIZA HOŞGELDİN CANIM.EN BASİT GÖRÜŞME VE İLETİŞİM TELEFON AMA ONDA BİLE ZOR GÖRÜŞÜRKEN SİTEDE KARŞILAŞTIK HEMDE KEKLİKTEPE SİTESİNDE.ANKARADAKİ DİĞER KÖYLÜLERİ DE SİZLER YÖNLENDİRİRSENİZ SİTEYE DAHADA İYİ OLACAK CANIM.SENİ ÖPÜYORUM.
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın

MesajKonu: Geri: BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ   BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ EmptyPerş. Mayıs 29 2008, 09:34

özgül taş demiş ki:
hoşbulduk canım bende seni tanıdığımı söyleyemem ama kendimi sana şöyle tanıtabilirim melek çağdaş teyzem hasan tekin teyzemin oğlu hüseyin tekin halamın oğlu çok var burada akrabam yani ben yeniyim henüz yeni keşfettim siteyi çok güzel olmuş sanırım emeğin çok herkes öyle diyor teşekkürler
Çok Komik

Özgül abla bende Kamber Tekin'in kızıyım böyle daha iyi tanıya bilirsin beni Hasan abi amcanın oğlu , Hüsyin Tekin'de öğle yani benimde bir çok akrabam var burda Smile
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

MesajKonu: Geri: BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ   BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ EmptyPerş. Mayıs 29 2008, 11:23

özgül abla demişki:
Alıntı :
Bakalım tanıyan varmı kenan abi ve hasan abim dışında
...valla abla kusura bakma tanımıyorumm ama yücel abiyle bi bağ varmıı onuu tanıyorummm vede çookkk severimm Çok Komik Çok Komik Çok Komik .yaa ben kimseninn akrabasıı değilimmm.benimm niye akrabamm yokk bu haksızlıkk ama..eski galın kaynaklarına göre ve de rivayete göre benim dedem muharrem tekin,mehmet tekin.....kardeşlerininn dayısıymışşş..vede benim dedemin dedesi galının kurucusuymuşşş. Çok Komik Çok Komik Çok Komik herkesinn haberii olaaa..peki özgül abla sen beni tanıyomusun(galının tek varisi=emrah yardımmmm)..
özgül taş
Üye
Üye
özgül taş

Kadın

MesajKonu: Geri: BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ   BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ EmptyCuma Mayıs 30 2008, 19:01

kamber abiyi çok severdim canım tanıdım şimdi ama seni tanımıyorum tabi çok küçüktünüz o zamanlarda ama anımsıyorum sizleri
özgül taş
Üye
Üye
özgül taş

Kadın

MesajKonu: Geri: BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ   BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ EmptyCuma Mayıs 30 2008, 19:02

merhaba bende seni tanıdığımı söyleyemem yücel abi benim amcamın oğlu nasıl tanımam tanıyorum tabi
özgül taş
Üye
Üye
özgül taş

Kadın

MesajKonu: Geri: BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ   BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ EmptyCuma Mayıs 30 2008, 19:04

doğru telde bile görüşemiyoruz demi napalım hayat şartları işte herkes kendi telaşında burayı yeni keşfettim ben melek halamdan dolayı sen bayadır burdasın galiba bende kendi telaşındayım napalım
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek
İş/Hobiler : futbol ve halk müziği
Lakap : sakat futbolcu

MesajKonu: Geri: BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ   BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ EmptyC.tesi Mayıs 31 2008, 09:34

EVLENDİKTEN SONRA SİTEYİ UNTMA GÜZELİM.UZAKLARA GİDECEKSİN AMA YAZILARINLA ARAMIZDA OLMAN DİLEĞİYLE
özgül taş
Üye
Üye
özgül taş

Kadın

MesajKonu: Geri: BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ   BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ EmptyPaz Haz. 01 2008, 12:00

hiç unuturmuyum aşkolsun her zaman fırsat buldukça yazıcam size merak etme
Pinar Tekin
Üye
Üye
Pinar Tekin

MesajKonu: Geri: BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ   BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ EmptyC.tesi Haz. 14 2008, 17:23

kafam karisti iyce allahim ya hepimizin akrabalik kismini düsününce neler cikiyo ya. Özgül abla demek senin halan ve teyzen iki kardesle evlenmis offf cok karisik :-) hepimiz akrabayiz iste
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın

MesajKonu: Geri: BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ   BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ EmptyPtsi Haz. 16 2008, 14:30

özgül taş demiş ki:
kamber abiyi çok severdim canım tanıdım şimdi ama seni tanımıyorum tabi çok küçüktünüz o zamanlarda ama anımsıyorum sizleri

Evet çok küçüktük doğaldır Çok Komik ama şimdi büyüdük ve yavaş yavaş herkesle tanışıyoruz
chat-lak-nigga
Üye
Üye
chat-lak-nigga

Erkek

MesajKonu: Geri: BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ   BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ EmptyPaz Haz. 29 2008, 00:29

Alıntı :
merhaba sitenize sizlerden sonra geldim ama burada bulundugum için sizlere hoşgeldiniz demek istedim tanısmak ve güzel dostluklar için

BENDE ÖZGÜL TAŞ YILDIZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HADI BI TEKIN DAHA OLSUN;BENDE PINAR TEKIN