Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YARI FİNALE DEV PRİM

2 posters
YazarMesaj
meltem ozcan
Gelişmiş üye
Gelişmiş üye

Kadın

YARI FİNALE DEV PRİM Empty
MesajKonu: YARI FİNALE DEV PRİM   YARI FİNALE DEV PRİM EmptyCuma Haz. 20 2008, 07:58

Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl, futbolculara ödenecek prim miktarını açıkladı. İşte rakam

AVRUPA Şampiyonası’nda, çeyrek finale yükselen Milli Takım oyuncularına 300 biner YTL prim verilecek. Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Milli Takımlar Sorumlusu Levent Kızıl, teknik direktör Fatih Terim ve takım kaptanı Rüştü Reçber’in biraraya gelerek, Avrupa Şampiyonası’nda çeyrek final oynamaya hak kazanan Milli Takım oyuncularına verilecek prim miktarını görüştüğü açıklandı.

Prim konusunda kendisinin hiçbir zaman yönlendirmesi olmadığını vurgulayan Fatih Terim’in, Rüştü Reçber’den, rakamla ilgili takım arkadaşlarını bilgilendirmesini istediği belirtilen açıklamada, şöyle denildi: “Rüştü ve takımımızın diğer kaptanları da bu konu üzerinde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kesinlikle düşünmeyeceklerini, takdir edilen rakama saygı duyacaklarını federasyon yetkililerine iletti. Bu aşamadan sonra Hasan Doğan ve Levent Kızıl, yönetim kurulundan aldıkları yetkiyle milli takım oyuncularını, çeyrek finale kaldıkları için kişi başı 300 bin YTL primle ödüllendirme kararına vardı.” Milliler grup maçlarında 450 bin Euro almıştı.
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek
İş/Hobiler : futbol ve halk müziği
Lakap : sakat futbolcu

YARI FİNALE DEV PRİM Empty
MesajKonu: Geri: YARI FİNALE DEV PRİM   YARI FİNALE DEV PRİM EmptyCuma Haz. 20 2008, 11:29

BEN TÜRK MİLLİ TAKIMINI DESTEKLEMİYORUM DESEM BELKİ DE HEPİNİZ VATAN HAİNİ DİYECEKSİNİZ BİLİYORUM AMA SÖYLÜYORUM MİLLİ TAKIM UMARIM BUGÜN HIRVATLARA YENİLİR VE ELENİR.SEBEPLERİNE GELİNCE.MİLLİ FUTBOLCULARIN ALDIĞI PRİMLERİ ACABA KAÇ SENE ÇALIŞIRSAK KAZANABİLİRİZ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ.BU PARALAR KİMLERDEN KESİLİYOR DÜŞÜNDÜNÜZMÜ.AYLIK 80 MİLYAR ALAN FATİH TERİMİN GALİP GELİNCE İNSANLARI NASIL KÜÇÜMSEDİĞİNİ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ.MİLLİ TAKIMIN BAŞARISINI BAŞKA HİÇBİR ALANDA GELİŞİM GÖSTERMEYİP ŞERİATI GETİRMEYE ÇALIŞAN AKP NİN KOZ OLARAK KULLANDIĞINI DÜŞÜNDÜNÜZMÜ.GALİBİYET SONRASI GELEN ZAMLARI DÜŞÜNDÜNÜZMÜ.SEVİNELİM DERKEN ETRAFA RASTGELE ATEŞ AÇAN MAGANDALARIN KAÇ CAN ALDIĞINI DÜŞÜNDÜNÜZMÜ.İŞTE BU NEDENLERİ BEN ÇOK DÜŞÜNDÜM VE BAŞARILI OLMASINI İSTEMİYORUM BU AKŞAM UMARIM YENİLİR VE ELENİRİZ

YARI FİNALE DEV PRİM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-