Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ?

4 posters

Liverpool
Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ? Vote_lcap25%Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ? Vote_rcap
 25% [ 2 ]
Arsenal
Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ? Vote_lcap0%Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Fenerbahçe
Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ? Vote_lcap25%Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ? Vote_rcap
 25% [ 2 ]
Barcelona
 25% [ 2 ]
Chelsea
Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ? Vote_lcap0%Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Manchester United
 25% [ 2 ]
Shcalke 04
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 8

YazarMesaj
Emre Tekin
KekliktepeAdmin
KekliktepeAdmin
Emre Tekin

Erkek

Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ? Empty
MesajKonu: Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ?   Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ? EmptyPtsi Mart 17 2008, 17:55

Bakalım Tahminleriniz Tutacakmı [Bu arada 100. Mesajım]
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

MesajKonu: ŞAMPİYONLAR LİGİ   Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ? EmptySalı Mart 18 2008, 13:06

KİMİN OLACAĞINI KESTİRMEK ZOR AMA KİMİN OLMAYACAĞI BELLİ.O DA EZİK FENERBAHÇEDİR..HERKES SEVİLLAYI FAZLA GÖZÜNDE BÜYÜTTÜ.SEVİLLA TIPKI;ERSUN YANALIN ESKİ GENÇLERBİRLİĞİSİ GİBİ..TAKIM AİLECEK HÜCUM EDİYOR SONUCUNDA DA EN BÜYÜK CEZA KESİLİYOR..KİMSE SEVİLLA ÇOK İYİ HÜCUM EDİYO DEMESİN 10 KİŞİYLE HÜCUM EDEN KEKLİKTEPE KÖY TAKIMI DA OLSA O KADAR POZİSYON YAKALAR.NETİCESİNDE SEVİLLAYA KESİLEN EN BÜYÜK CEZA DA FENERBAHÇEYE ELENMEKTİR.ALLAH HİÇBİR TAKIMA FENERBAHÇEYE ELENMEYİ NASİP ETMESİN.AMİN...
http://www.kekliktepe.tr.cx
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek
İş/Hobiler : futbol ve halk müziği
Lakap : sakat futbolcu

MesajKonu: Geri: Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ?   Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ? EmptyCuma Mart 28 2008, 16:08

ben şampiyonlar ligi kupasını barcelona alır diyorum.bireysel yetenekte oyuncular fazla ayrıca messi ve eto gibi skoru heran lehine çevirecek yıldızlar var.chelsea ile çekişir.bu demektirki arkadaşlar fener bu turda elenir bounce
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ?   Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ? EmptySalı Nis. 01 2008, 13:46

bence barcelona bireysel yeteneklerden oluşmuş olabilir ama takım oyunu ne kadar ki bence takım oyunu denen bişey yok yani barcelonaya şans tanımıyorum.bence manchester united veya liverpooldan birisi alır çünkü topu çok hızlı kullanıyolar ve de yardımlaşma süper.[i][/color]
HasanTekin
Çalıskan Üye
Çalıskan Üye

MesajKonu: Geri: Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ?   Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ? EmptyC.tesi Nis. 05 2008, 21:11

şampiyonlar liginde çok başarı gösteren Liverpool , manchester united ile filan oynacağını düşünüyorum ve kupayı alacağına 1/10 bahse girerim giren varsa girerim Çok Komik ....Liverpool...
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ?   Şampiyonlar Liginde Sizce Şampiyon Kim Olacak ? EmptyPaz Nis. 06 2008, 08:54

hasan abi sende benle aynı fikirdesin ve de bencede manchester-liverpool final oynarlar ve de liverpool 8-0 yenmesede manchester unıtedı yener fakat liverpoolun handikapı; son 3 senede 2 defa final oynadılar ve de kupayı da istanbulda mmucizevi şekilde aldılar.yani liverpool bu kupaya doymuş.herşeye rağmen bir liverpool taraftarı olarak;you never will walk alone(asla yalnız yürümeyeceksiniz)

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-