Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel]

+2
emrah yardım
Emre Tekin
6 posters

Kekliktepe Minik Futbol Takımı
KuruLsun
Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel] Vote_lcap100%Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel] Vote_rcap
 100% [ 7 ]
KuruLmasın
Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel] Vote_lcap0%Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel] Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 7

YazarMesaj
Emre Tekin
KekliktepeAdmin
KekliktepeAdmin
Emre Tekin

Erkek

Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel] Empty
MesajKonu: Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel]   Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel] EmptyCuma Nis. 04 2008, 20:20

Emrah abinin fikiri çok hoşuma gitti ve sizlerle paylaşmak istedik . öncelikle bu fikir olumLumu onu konuşacağız . sonra eğer kabul edersek Minik futbol takımımıza oyuncular arayacağız . olumLu veya olumsuz fikirlerinizi ankete yansıtın.. .

Yaş grubu belli değildir...

En son Emre Tekin tarafından C.tesi Eyl. 05 2009, 21:44 tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

MesajKonu: Geri: Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel]   Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel] EmptyCuma Nis. 04 2008, 20:38

eğer birlik beraberlikten bahsedilecekse o da takım ruhundan geçer ve de birlik beraberlik için altyapı şart..futbol çok basit bir spor olabilir ama bir gerçek varki futbol: evrensel bir olgu.benim fikrim şu altyapıyı şimdiden kurmalıyız o gençler ileriki günlerde birbirlerine ders konusunda veya manevi her konuda da yardım edecek ..ben onun için eğer kekliktepe miniklerinden 7 kişi çıkarsa futbol takımı kuralım.çocuklar ayda 1 veya an azından yılda 2 -3 defa maç yapsın aralarında.bence birlik ve beraberlikte böylece inanılma bi boyut alacak ve de çocuklarda bir bilinçaltı oluşacak.tabi bu şuanda ortaya atılmış bir tez biz bunlara çözüm getirecez soracaz tartışacaz...tabi çocuklarla birlikte onların büyükleride o maçlara gelecek çocuklarını izleömeye ve sonucunda nolacak biliyormusunuzzz??? birlik ve beraberlik ağı gelişecekk......
http://www.kekliktepe.tr.cx
KEKLİKTEPE
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
KEKLİKTEPE

Erkek
İş/Hobiler : Ögrenci /Bilisim Tek. Alanı

MesajKonu: Geri: Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel]   Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel] EmptyC.tesi Nis. 05 2008, 09:21

Cok guzel bisey yas grubunuda yazarsanız daha iyi olur ornegin;10-16 yas arası
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

MesajKonu: Geri: Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel]   Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel] EmptyC.tesi Nis. 05 2008, 09:22

Emrah ve Emrecan bu fikriniz çok güzel minikler takımı kurmak gerçekten çok hoşuma gitti en kısa bir zaman içinde bunu yapmak gerkiyor kekliktepeköyü ailesinde bir sürü minik çoçularımız var ve onlar için güzel bir sosyal aktiviyet olacak okullarından artı kalan zamanda onlarında kendinelerine ayıracak zamanları olacak

emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel]   Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel] EmptyC.tesi Nis. 05 2008, 10:46

yaş grubu çocuk sayısına göre belli olacak.ama bu şimdi ortaya atılmış bir tez ve de ne bir ön hazırlığımız var ne de önceden planlanmış birşey..bu site sonuçta ne yapabiliriz ne edebiliriz gibi konuları tartışmak sorgulamak gibi görevleri edinerek kuruldu.onun için herkesin bir düşüncesi çözümü olmalı...ben bu çocuklara yardım etmeye hazırım ama destek lazım ya da çözüm getirecek düşüncelerinizi söylemeniz gerekecek..bence bu öneriler çocuklarda bayağı bir heyecen yaratacak
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek
İş/Hobiler : futbol ve halk müziği
Lakap : sakat futbolcu

MesajKonu: Geri: Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel]   Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel] EmptyC.tesi Nis. 05 2008, 14:34

ARKADAŞLAR FİKİRLERİNİZ ÇOK GÜZEL VE GÜN GEÇTİKÇEDE YENİ YENİ KONULAR GÜNDEME GETİRİLİYOR.MİNİK TAKIM DEĞİLDE BİR ALT YAPI OLUŞTURMA TARAFTARIYIM.YAŞ GRUBU OLARAKTA 12-16 YAŞ GRUBU OLABİLİR.BU YAŞ GRUBU KEKLİKTEPESPOR İÇİNDE YENİ OYUNCULARIN KEŞFEDİLMESİNİ SAĞLAR.EMRAH BU TAKIM SANA EMANET ONA GÖRE.DAHA ERKEN AMA BU POTANSİYELİ GENÇLERE AŞILAMAK BİZLERE DÜŞÜYOR.HEPİMİZ ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YAPARSAK ÇOK ZEVKLİ BİR ORTAM OLUR BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE GÜZEL OLUR.
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel]   Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel] EmptyC.tesi Nis. 05 2008, 14:48

kenan abi teşekkür ederim ve de bende her türlü göreve hazırım.zaten senin düşüncelerinde benim düşüncelerime paralellik gösteriyo.bencede 12-16 yaş arası ideal.fakat o yaşta kaç kişi bulabiliriz önce bunu bilmemiz lazım sonra da temeller ister istemez atılır.ve de bence 12 yaşında arkadaş olmak 20 yaşındaarkadaş olmakatan daha kalıcıdır çünkü çocuklar kötülüklerden ırak ve de doğal ve saf duygulara sahiptirler menfaate dayalı değilde duygulara dayalı hareket ederler...
HasanTekin
Çalıskan Üye
Çalıskan Üye

MesajKonu: Geri: Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel]   Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel] EmptyC.tesi Nis. 05 2008, 20:58

Bencede böyle bir şey yapılmalı . kenanın fikrine bende katılıyorum alt yapı gibi ve yaş grubu 12-16 felan olmalı . siteye daha yeni üye oldum ve fikrinizi tebrik ediyorum
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel]   Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel] EmptyPaz Nis. 06 2008, 09:15

hasan abi fikirlerin için sağol..bizim bu sitede görevimiz proje üretmek tasarlamak.şuanlık öneri zenginliğimiz az fakat arkadaşlar daha çok paylaşım yaparsa öneri ve çözüm zenginliğimiz artacak ve de otomatikmen tartışma ağı oluşacak.bu da ileriki zamanlar için aydınlık oluşturacak...arkadaşlar bu minik takım için sorusu olanlar sorsun illaki olumlu bişey söylemeniz şart değil sonuçta siz soracaksınız başkaları cevaplayacak..her ihtimali tartışacaz

Kekliktepe Minik Futbol Takımı [Hep Güncel]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kekliktepe Spor [Kurallar]