Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KekliktepeSpor - Yazıköy Maçı [Maçİptal]

3 posters
YazarMesaj
Emre Tekin
KekliktepeAdmin
KekliktepeAdmin
Emre Tekin

Erkek

KekliktepeSpor - Yazıköy Maçı [Maçİptal] Empty
MesajKonu: KekliktepeSpor - Yazıköy Maçı [Maçİptal]   KekliktepeSpor - Yazıköy Maçı [Maçİptal] EmptySalı Eyl. 08 2009, 18:50

Pazar günü soğanlı olimpik tesislerinde herzaman fark attığımız takım yazıköyle Çok Komik 15.00 da maçımız olacaktır . artık sıkıldık fark atmaktan ama doymuyorlar napalım Çok Komik. maça gelip yazıköyün herzamanki gibi ezilmesini izlemek isteyen abilerim ablalarımı soğanlı olimpik tesisine bekliyoruzz. - (13.08.2009 . Saat 15.00)

En son Emre Tekin tarafından Paz Eyl. 13 2009, 21:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

MesajKonu: futbol karşılaşması   KekliktepeSpor - Yazıköy Maçı [Maçİptal] EmptySalı Eyl. 08 2009, 18:56

haaa emrecan olayı abartmışsın ama bu dediğin olayı gerçeğe dökecezz..bu maçta tek hedefimiz varr yenmek değill sadece ve sadece ezmekk....maç kadromuzda ben ,sen ,özgür, onur, battal, özgür doğan ,can özcan ...bu bizim yedimizz ..pis yedili
http://www.kekliktepe.tr.cx
Emre Tekin
KekliktepeAdmin
KekliktepeAdmin
Emre Tekin

Erkek

MesajKonu: Geri: KekliktepeSpor - Yazıköy Maçı [Maçİptal]   KekliktepeSpor - Yazıköy Maçı [Maçİptal] EmptySalı Eyl. 08 2009, 18:58

emrah yardım demiş ki:
haaa emrecan olayı abartmışsın ama bu dediğin olayı gerçeğe dökecezz..bu maçta tek hedefimiz varr yenmek değill sadece ve sadece ezmekk....maç kadromuzda ben ,sen ,özgür, onur, battal, özgür doğan ,can özcan ...bu bizim yedimizz ..pis yedili

abartmadım abi yapmadığımz şeymi yine yaparız allah allah Çok Komik
Hüseyin Karacabey
Üye
Üye
Hüseyin Karacabey

Erkek
İş/Hobiler : FENERRRRRBAHÇEE

MesajKonu: .....   KekliktepeSpor - Yazıköy Maçı [Maçİptal] EmptySalı Eyl. 08 2009, 23:26

farkmı ezmekmii yenilmekmii ? hehe süpersiniz ya galınada bu yakışır zaten ezmek...de bi sorum olcak tarihinizde yazıya karşı galibiyetiniz var mı? Çok Komik Çok Komik ayrıca biz iddialı deiliz okadar pazar günü için tamamen spor amaçlıÇok Komik ama anlaşılan galibiyet alamamak sizin sinirlerinizi baya bozmuşSmile)
emrah yardım
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

MesajKonu: Geri: KekliktepeSpor - Yazıköy Maçı [Maçİptal]   KekliktepeSpor - Yazıköy Maçı [Maçİptal] EmptyPerş. Eyl. 10 2009, 19:10

KİRVE MERAKLANMA HERŞEY DOSTÇA OLACAKK..AMA NAPALIMM ÖZGÜR GÜVERCİN GİBİ Bİ DENYO VARKEN GALİP GELEMEDİKK.ONUN İÇİN BİRAZ HIRSLIYIZZ..AMA BU SEDFER SİZE SÜRPRİZİMİZ VARR
http://www.kekliktepe.tr.cx
Hüseyin Karacabey
Üye
Üye
Hüseyin Karacabey

Erkek
İş/Hobiler : FENERRRRRBAHÇEE

MesajKonu: maççç   KekliktepeSpor - Yazıköy Maçı [Maçİptal] EmptyPerş. Eyl. 10 2009, 19:50

özgürle onur varsaa iiii bizim için sevindirici haber Razz Smile)

KekliktepeSpor - Yazıköy Maçı [Maçİptal]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-