Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM

4 posters
YazarMesaj
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM Empty
MesajKonu: EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM   EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM EmptySalı Nis. 08 2008, 21:30

EVET BENİM İKİZ KARDEŞİM VAR ADI EMRE ....EMRE FAZLA İNTERNET İŞLERİYLE İLGİLENMEZ NE YAZIKKİ...EMREYİ TANITMAK BANA DÜŞTÜ.EMRE DÜNYAYA BENCE GELMİŞ EN İYİ İNSAN.ÇOK SAF VE ÇOK TEMİZ BEN ASLA ONLA YARIŞAMAM TABİKİ KULVARLARIMIZ FARKLI.AMA BENCE DÜNYADA İDDAA EDERİM Kİ KİMSE ASLA EMRE GİBİ TEMİZ İNSAN OLAMAZ..EĞER BENİ VE EMREYİ TANIYAN ARKADAŞIMA SORSANIZ EMREYİ VE EMRAHI ANLAT DESELER..O KİŞİ BENİM İÇİN ZORLASA EN FAZLA 2 SAYFA YAZI YAZAR FAKAT EMRE İÇİN 24 CİLTLİK ANSİKLOPEDİ YETMEZZZ.TABİ EMRENİN BU YAZDIKLARIMDAN HABERİ YOKKK..VEDE BÜYÜK İHTİMAL DE OLMAYACAK..FAKAT ARKADAŞLAR ŞİMDİ BANA KIZACAKSINIZ NİYE BU KADAR ÖVÜYOSUN DİYE ONU ANCAK TANIYAN BİLİRRR..BENİM YAZDIKLARIM ONUN İÇİN AZ BİLEEEE....EMRE FUTBOLU HİÇ SEVMEZZ,DERSLERİ HİÇ SEVMEZZ,İNTERNETİ SEVMEZZZ..SEVDİĞİ TEK BİRŞEY VAR DÜRÜSTLÜK VEDE İYİLİK YAPMAKKK.......
http://www.kekliktepe.tr.cx
ALİ KIDIR
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM   EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM EmptySalı Nis. 08 2008, 21:49

emrah çokca selam söyle emre biran önce aramıza katılsın bizim köyün gençleri pırıl pırıl gençlerdır pişman olmaz
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM   EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM EmptySalı Nis. 08 2008, 22:02

TAMAM ABİ SÖYLERİM AMA BİR FAYDA GETİRECEĞİNİ SANMIYORUMM..EMRE BU KONULARDA BİRAZ UMUTSUZ VAKA NE YAZIKKİ
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

MesajKonu: Geri: EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM   EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM EmptyÇarş. Nis. 09 2008, 10:45

Emrahçım ikiz kardeşin olduğunu bilmiyordum çok güzel tanıttın kardeşini burdaymış gibi geldi bana dilerim üye olur siteye aynı zamanda şunuda önemle söylemek isterim ki ikiz kardeşin iyiki senin huyuna hiç çekmemiş çok taktir ettim kendisini....

EMRECİM HOŞ GELDİN ARAMIZA SEFALAR GETİRDİN HER NE KADAR GİRMESENDE SİTEYE BİZİMLE OLDUĞUN İÇİN SAĞOL...
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM   EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM EmptyÇarş. Nis. 09 2008, 19:34

emre zaten üye nazlıcık..emreyle kulvarlarımız farklı..tıpkı elmayla armut gibiyizzz.yada daha iyi açıklarsam ben forvetsem o da defanssssss......ve de demişsinki:aynı zamanda şunuda önemle söylemek isterim ki ikiz kardeşin iyiki senin huyuna hiç çekmemiş çok taktir ettim kendisini...hadi öyle olsun bakalım.seni türk psikiyatristlerine emanet ediyorummmm nazlıcıkk...
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

MesajKonu: Geri: EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM   EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM EmptyÇarş. Nis. 16 2008, 17:19

Seni türk psikiyatristlerine emanet ediyorummmm nazlıcıkk... demekle ne kasttin anlamadım emrahçımmmm bence beni değilde seni türk psikiyatristlerine emanet etmek gerekiyor.......
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM   EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM EmptyÇarş. Nis. 16 2008, 19:10

neyse senin tedaviye ihtiyacın var ama sana buradaki doktorlarda yardım edemezzz..bence sen umutsuz bir vakasınn..doktor kendi haline bırakın dedii..
chat-lak-nigga
Üye
Üye
chat-lak-nigga

Erkek

MesajKonu: Geri: EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM   EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM EmptyPaz Haz. 29 2008, 00:34

Alıntı :
merhaba sitenize sizlerden sonra geldim ama burada bulundugum için sizlere hoşgeldiniz demek istedim tanısmak ve güzel dostluklar için.

EMRAH YARDIMIN İKİZ KARDEŞİ DE Mİ VARRR? EMRE YARDIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-