Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr

3 posters

favorinizzzzzz
bayırüstü
12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr Vote_lcap20%12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr Vote_rcap
 20% [ 1 ]
kekliktepe
12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr Vote_lcap80%12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr Vote_rcap
 80% [ 4 ]
susuzlar
12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr Vote_lcap0%12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr Vote_rcap
 0% [ 0 ]
beyköy
12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr Vote_lcap0%12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr Vote_rcap
 0% [ 0 ]
ovacık
 0% [ 0 ]
oğulbey
 0% [ 0 ]
ölçekli
 0% [ 0 ]
güvenkaya
 0% [ 0 ]
arıkbaşı
 0% [ 0 ]
özbağı
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 5

YazarMesaj
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr Empty
MesajKonu: 12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr   12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr EmptyPerş. Nis. 10 2008, 12:47

cevaplarınızı bekliyorummm.lütfen gerçekçi yazalımbiliyorum ki herkes direk kekliktepeye oy verecek.bu sadece bilgi amaçlıdır.bu anket sayesinde tartışacaz eksiiklerimizi görecezz

En son emrah yardım tarafından Ptsi Nis. 14 2008, 19:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.kekliktepe.tr.cx
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

MesajKonu: Geri: 12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr   12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr EmptyPerş. Nis. 10 2008, 13:18

Ama bu bi haksızlık ya ben takımların nasıl oynadığını bilmiyorum şimdi ne olcak kime oy verem ben Sad
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: 12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr   12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr EmptyPtsi Nis. 14 2008, 16:01

sen oyunu bizim takıma verme bayırüstüne ver bence çünkü onlar favori vede sen onlara oy verirsen belki gruptanda çıkamazlarrrr Çok Komik Çok Komik Çok Komik
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek
İş/Hobiler : futbol ve halk müziği
Lakap : sakat futbolcu

MesajKonu: Geri: 12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr   12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr EmptyPtsi Nis. 14 2008, 17:25

EMRAH BULMACADA SORARSIN YA T İLE BAŞLAYAN BİR ŞEHİR SÖYLE CEVAP OLARAKTA SAMSUN MESELA.SENİN BU ANKETTE GALİBA O TÜR OLACAK YANİ HİÇKİMSE ŞAMPİYON OLAMAZ BUNLARDAN.DUYDUĞUMA GÖRE YAĞBASANDA KATILIYORMUŞ BU YIL.İSTERSEN ONLARIDA EKLEDE TAHMİNLER TUTSUN.BENİM FAVORİM ONLAR ÇÜNKÜ. Smile
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: 12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr   12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr EmptyPtsi Nis. 14 2008, 18:42

eğer biz kendimize güvenip kendi oyunumuzu oynarsak favori biziz .yağbasanın namını duydum ama bu bir halısaha maçı neticesinde önemli olan koşmak ve boş alan bırakmamak..oyun disiplininden de kopmamak bence en önemli şey.... oğulbey maçında 3-2 den sonra oyun disiplininden kopmamız bizi elendirdii..kimse aksini ilan etmesinnn....bu sene yağbasan girerse tabiki favori onlar ama bizde kendi futbolumuzu oynayıp tam saha pres yaparsak onları yenerizzz.sonuçta bu köy takımı bir real madrid değil..belki bizim takımdan kondisyon ve teknik olarak üstün olabilirler.ama bizde daha çok koşup daha akıllı hamlelerle bu açığmızı kapatırızz. ben çok büyük takımlara da karşı top oynadımm..onun için arkadaşlar korkmayalımmm sadece mücadele edip çaba gösterelim unutmayalımki;korkunu ecele faydası yokk..saldıralımmmm..gelecek sene herkese bayram yaşatalımm
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: 12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr   12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr EmptyPtsi Nis. 14 2008, 18:47

kenan abii favori yağbasan olabilir ki bencede onlar favorii. ama bizde kendimize güvenelimm..bu sene ne yazıkki her maça 3-4 eksikle çıktık eğer bu senede böyle olacaksa bence biz turnuvaya falan girmeyelimm...bari kimsenin umutlarını kırmayalımm..çünkü 7 arkadaşın akııttığı tere yazıkkk.. ali abime hasan abime celal abime ve bize destek vermeye gelen diğer abilerimizin bize olan güvenlerini kırmayalımm..pale pale
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: 12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr   12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr EmptyPtsi Nis. 14 2008, 19:50

o zaman ben bir hikayemi anlatayımm..biz lise 2 deyiz sınıf turnuva maçları kuraları çekiliyor ve rakip geçen senenin şampiyonu yabancı dil son sınıf.adamlar bizden en az 2 yaş büyüktü.tabi 2 yaştan nolacak be kardeşim demeyin. lisede 2 yaşın önemi büyüktür boy olarak kısa ve güçsüzdük.mesela onlar ergenliğe girmiş ve biz daha girmemiştik. onlar daha iri ve daha kuvvetliydiler rakibin boy ortalamalasıda yaklaşık 1.80 iken bizim boy ortalamamız 1.62 ti..ve de rakip takımın 5 oyuncusu kartal sporun altyapısında oynuyordu..bizim oyuncular amatörün yanından geçmiyordu ama bizim sınıftaki erkek sayısı 50 olduğundan ister istemez bir 7 kişi çıkıyordu.işte rakibimiz kartalsporun altyapısı gibi birşeydi aynı zamanda...kuralar çekilince kimse bize şans tanımıyordu hatta bi arkadaşım fark yememek için oynayacaz demişti..çünkü biz fen sınıfıydık.. lisede fen sınıfı her zaman inek öğrencilerin olduğu bir sınıftırr..vede benim takıma katılmamda çok geç olmuştu çok sessiz ve çekingen bir insan olduğumdan dolayı sınıfta kimse beni tanımıyordu tanıdık arkadaşların aracılığıyla bende hazırlık maçlarına çağrıldım ve bende kendimi göstererek takımdaki yerimi aldımm..neyse o maç geldi çattı.maç başlarken bizim takım son derece korkak oynuyorduu.ama benim pres sonucu kazandığım topu filelere yollamamla 1-0 öne geçmiştik tabi takımda herkese cesaret gelmişti herkes karınca gibiydi tam saha pres yapıp golleri arka arkaya sıralıyodukk.ve maç 9-2 olmuştu biz öndeydikk..hayatımda ilk kez ayağıma kramp girmişti.vede o maçtaki mücadelemi hiçbir zaman gösteremezdimm.ve ben maçtan çıkmak zorunda kalmıştım ve maçı 15-6 kazanmıştıkk..eğer biz inanmayıp mücadele etmeseydik rakibin durumuna biz düşerdikk..işte bu zaferin öyküsüdürrrr..onun için bizde geleceksene şampiyon takım gibi mücadele edelimmmmmmm..

12.divriği kültür futbol turnuvası şampiyonu kim olurr
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-