Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beşiktaş beni istedi"

YazarMesaj
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

Beşiktaş beni istedi" Empty
MesajKonu: Beşiktaş beni istedi"   Beşiktaş beni istedi" EmptyPtsi Nis. 14 2008, 20:08

İspanyol teknik direktör Quique Flores, Beşiktaş'ın kendisine bu sezon ortasında görev teklif ettiğini açıkladı.
14.4.2008

Camacho'nun kovulmasının ardından adı Benfica'nın teknik patronluğu için geçen Flores, İspanya'nın önde gelen gazetelerinden El Mundo Deportivo'ya yaptığı açıklamada, "Benfica'nın yanı sıra beni Beşiktaş ve Olympiakos istedi. Şu anda Benfica'nın teklifini kabul etmem imkansız. Çünkü ben geçici bir hoca değilim ve 6 aylık bir anlaşmanın parçası olamam. Gelecek sezon önemli bir takımı çalıştırmayı düşünüyorum" dedi.

İspanyol teknik adaman menajeri Manuel Garcia Quillon da, Flores'in gelecek sezonun başından itibaren geçerli olan sözleşmeleri görüşmeye hazır olduğunu ve uzun süreli teknik direktörlük için teklif beklediğini söyledi.

Teknik direktörlüğe, Real Madrid'in alt yapısını çalıştırarak başlayan Flores, ardından Getafe'yi ve Valencia'yı çalıştırmış, bu sezonun ilk yarısında çok tartışmalı bir kararla görevden alınmıştı.
http://www.kekliktepe.tr.cx

Beşiktaş beni istedi"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-