Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanımadığınız insanlarla Görüşmeyin...

3 posters
YazarMesaj
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

Tanımadığınız insanlarla  Görüşmeyin... Empty
MesajKonu: Tanımadığınız insanlarla Görüşmeyin...   Tanımadığınız insanlarla  Görüşmeyin... EmptySalı Nis. 15 2008, 12:02

Nasıl bir dünya da yaşıyoruz yaaaa... Yaşanmış bir öykü...

Bir genç cumartesi gecesi bir partiye gidiyor. Çok eğleniyor, birkaç bira
içiyor Partiden tanıştığı bir kız ondan çok etkilenmiş görünüyor ve onu başka bir partiye davet ediyor Hemen kabul ediyor ve diğer partinin gerçekleştiği yerde birkaç bira daha içiyor ve daha sonra anlaşıldığı üzere birileri buna uyuşturucu veriyor (hangi uyuşturucu olduğu bilmiyor). Daha sonra bu genç uyandığında içi buzla doldurulmuş bir küvette Çırılçıplak olduğunu anlıyor Hala içkinin
etkisinde olduğunu hissediyor ve etrafına baktığında yalnız olduğunu anlıyor, etrafına bakıyor göğsünde rujla yazılmış bir kâğıt olduğunu fark ediyor Kâğıtta şöyle yazıyor:'112'yi ara yoksa öleceksin!' Küvetin yakınında bir telefon görüyor ve hemen 112'yi arıyor Ama nerede olduğunu, ne içtiğini, kimlerle olduğunu bilmediğini söylüyor Operatör hemen ona küvetten çıkmasını ve bir aynanın karşısına geçmesini söylüyor Genç, göğsünde hiçbir anormallik görmüyor ama Operatör sırtına bakmasını> söyleyince, sırtında 2 tane büyük yarık olduğunu fark ediyor Bunun üzerine operatör, onun tekrar buz dolu küvete dönmesini ve orada ambulansı beklemesini söylüyor

Hastanede yapılan incelemeden sonra, onun 2 Böbreğinin çalınmış olduğu anlaşılıyor Her bir böbrek karaborsada 10.000 Dolar ediyor ( gencin bundan haberi yok tabii ). Daha sonra anlaşıldığına göre 2. parti tamamen sahte, bu işe karışan insanların çok iyi tıbbi bilgileri var ve verilen uyuşturucu eğlence amacını içermiyor Şu anda bu genç hastanede, onu yaşamda tutan bir alete bağlanmış durumda ve hala dokularına uygun bir böbrek bekliyor Mafya profesyonellerle çalışıyor Büyük şehirlerde aktif durumda çok böyle grup olduğu biliniyor New Orleans, New York ve bir söylentiye göre İstanbul ve Ankara'da da faaliyet gösteriyor Bu mafya çok iyi örgütlenmiş ve finanse edilmiş 112 bu suçu artık tanıdığından dolayı, kişileri hemen aynaya yönlendirerek, olayın boyutunu anlamaya çalışıyor Lütfen bu hikâyeyi tanıdığınız herkese anlatınız bu herkesin başına gelebilir Hukuk Fakültesinde okuyan bir arkadaşımdan dün bir Çay muhabbeti esnasında bunu dinledim Sultanahmet civarında bir çay
bahçesinde oturuyormuş Bir çay söylemiş Yan masaya iki adam oturmuş ve onlar da çay söylemişler Çaylar gelmiş, çayı 2 adama uzatan garsona, adamlar 'yok' demişler, 'delikanlıya ver', daha önce
geldi kendisi' Delikanlıyla 'yok, siz için' vs. gibisinden ufak Şakalaşmalar olmuş Çaylar yudumlanırken 2 adam yemekte oldukları Bisküvilerden delikanlıya uzatıp 'buyurun, alın' demişler
Delikanlı da kıramamış ve birkaç tane alıp yemiş Daha sonra otobüsüne binmek için oradan kalkmış Otobüse bineceği sırada uykusu gelmeye başlamış, etrafına baktığında çay bahçesindeki adamların
kendisini izlediğini fark etmiş ve telaşa kapılmış Çoğu kimsenin bildiği, Hukuk Fakültesi öğretim üyelerinden birinin de anlattığı bir 911 vakası aklına gelmiş: ( Böbrekleri çalınan birisi ). Her neyse...
Hemen kendisini alması için arkadaşına telefon etmiş.Arkadaşı gelmiş ve hastaneye gitmişler. Doktorun sözleri: Eğer eve gitmiş olsaydın bir daha uyanamazdın Çünkü sana verilen uyku ilacı dozajı öldürücü düzeyde!' Bence mümkün olduğu kadar forward edelim! Psk. Ferhat KARATAY NOT: Kendinizi, sevdiklerinizi, yakınlarınızı düşün
http://www.kekliktepe.tr.cx
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın

MesajKonu: Geri: Tanımadığınız insanlarla Görüşmeyin...   Tanımadığınız insanlarla  Görüşmeyin... EmptySalı Nis. 15 2008, 12:06

Bu yazdığım konu kesinlikle gerçek sizden ricam çoçuklarınızı dikkatli bir şekilde uyarmanız bu olay herkesin başına gelebilir LÜTFEN DİKKATE ALALIMMM ...

Geleceğimiz olan çoçuklarımız kötülüklerden koruyalım
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek
İş/Hobiler : futbol ve halk müziği
Lakap : sakat futbolcu

MesajKonu: Geri: Tanımadığınız insanlarla Görüşmeyin...   Tanımadığınız insanlarla  Görüşmeyin... EmptySalı Nis. 15 2008, 16:40

NAZLI ÇOK GÜZEL BİR KONUYA TEMAS ETMİŞSİN.BÜYÜK ŞEHİRLERDE YAŞAMIN NE KADAR ZOR OLDUĞUNUN BELGESİ BU.AMA KİMLERE GÜVENECEĞİZ BUDA SORU İŞARETİ.ÇOCUĞUNU SERVİSE VERİRSİN ŞOFÖREMİ GÜVENELİM?OKULA GÖNDERİRSİN HOCAYAMI GÜVENELİM?O KADAR OLUMSUZ ÖRNEKLER VARKİ HAYAT ŞANS FAKTÖRÜYLE ÇARKA GİRMİŞ DÖNÜYOR.ŞANSIN VARSA HAYAT GÜZEL YA YOKSA!BENDE ELİMDEN GELDİĞİ KADAR ARKADAŞLARIMI OLSUN ÇOCUKLARIMLA İLGİLİ OLSUN İYİLERİNİ SEÇMEYE ÇALIŞIYORUM.AMA DEDİM YA ŞANSIN VARSA YAŞAMAK GÜZEL.BU OLUMSUZ OLAYLARI OKUDUKÇA İZLEDİKÇE İSTANBULDAN NEFRET ETMİŞİM.ELİMDE İMKAN OLSA BİRGÜN BİLE DURMAM.
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

MesajKonu: Geri: Tanımadığınız insanlarla Görüşmeyin...   Tanımadığınız insanlarla  Görüşmeyin... EmptySalı Nis. 15 2008, 18:08

tabiki herkesin başına gelebilir ama bunun uyarmayla falan çözüme kavuşacağına inanmıyorumm..çünkü çevremizde çok insan var vede herkesin düşünce yapısını çözemeyebilirizz...onun için insanlar değişirse bence dünya iyiliğe yönelirr.heryerde barış 0lurr
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın

MesajKonu: Geri: Tanımadığınız insanlarla Görüşmeyin...   Tanımadığınız insanlarla  Görüşmeyin... EmptyÇarş. Nis. 16 2008, 17:58

Kesinlikle katılıyorum sizlere ama birazda bizim elimizde biz gençler olarak ailemizi dinlemeyip başka şeyler yapıyorsak eğer onlardan kaçıyor sevgiyi ve arkadaşlığı dışarda arıyorsak kabahatin çoğu biz gençlerde ... Buna dur demekte bizim elimizde
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: Tanımadığınız insanlarla Görüşmeyin...   Tanımadığınız insanlarla  Görüşmeyin... EmptyÇarş. Nis. 16 2008, 19:47

ne gençliği yaaa..gençlik mi kalmışş.hepsi olmuşş:amerikan kolpasıı..giyiniş tarzı desem,saç baş şekliii..bunlar çoktan amerikan kültürünü benimsemişş..ana,baba ne yapsın bunlaraaa.tek iki şey bilirlerrr..biri futboll diğerinide siz zaten tahmin ediyosunuzduurrr
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın

MesajKonu: Geri: Tanımadığınız insanlarla Görüşmeyin...   Tanımadığınız insanlarla  Görüşmeyin... EmptyPerş. Nis. 17 2008, 08:31

Emin ol kalan bir gençlik var sen ne kadar göremesende
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: Tanımadığınız insanlarla Görüşmeyin...   Tanımadığınız insanlarla  Görüşmeyin... EmptyPerş. Nis. 17 2008, 19:29

nalı tekin ne demiş:
Alıntı :

Emin ol kalan bir gençlik var sen ne kadar göremesende

bence gençlik bitti..benim öss şampiyonundan tut öğretmen dövüp olkuldan atılan çok sayıda arkadaşım olduu..arkadaş çevrem çok geniştirr her ne kadar sessiz bir insan olsamdaa çok farklı insanlarla arkadaşlık kurdumm..bunların sayesinde insanları çok iyi analiz etme yeteneğim olduu..vede insan analiz etme konusunda çok iddialıyımm.tinerci arkadaşlarımda oldu çok pis işlerede karıştılar esrar uyuşturucu gibiii..fakat iddia ederim her insanın çok güzel bir yönü vardırr vede suyuna gittiğiniz sürece onların iyi yönünü açığa çıkartabilirsinizz.benim analizim şu.eski gençlik in yeni gençlik out
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: Tanımadığınız insanlarla Görüşmeyin...   Tanımadığınız insanlarla  Görüşmeyin... EmptyPerş. Nis. 17 2008, 19:35

şimdiki yeni gençlik bi kere çok bilmiş vede çok artist bi gençlikk heralde kurtlar vadisi onları böyle yaptıı..artık sigara içme yaşı 12 ye kadar düştüü.vede tek bildikleri şeyyy internettt ve de emrecan arkadaşımızın yaptığı gibi sabah akşam savaş oyunları oynamakk.fakat ben bu gençliğin böyle olmasını hazmedemiyorummm.****** görseydi kahrından ölürdüü..yeni gençlik=amerikan kolpasıı....ağaç yaşken eğilmiişşş biz diğer kuşakları kurtaralım bariiii ama nasıl olacak bu iş internete mümkün olduğu kadar kısıtlama getirilecekk hatta televizyona bileee..mesela size bi olay anlatayımm çinde çok ufak bir ülke varmışş vede bu ülkede suç oranu % 0 a yakınmışş fakat ülkede televizyon yasağı kalınca suç oranı % 250 oranında artış göstermişş..

Tanımadığınız insanlarla Görüşmeyin...
1 sayfadaki 1 sayfası