Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM

+3
KEKLİKTEPE
Nazlı Tekin
MuHaRReM GüLeR
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
MuHaRReM GüLeR
Üye
Üye
MuHaRReM GüLeR

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : MuRo

HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM Empty
MesajKonu: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyPaz Mayıs 11 2008, 18:18

ÖNCELİKLE BÖYLE BİR FORUM SİTESİNDE DEGERLİ KÖYLÜLERİMİZİ BİR ARAYA GETİRDİĞİNİZ İÇİN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.

KENDİMİ TANITMAK İSTERİM SİZLER
ADIM MUHARREM GÜLER.EFTAL GÜLERİN OGLUYUM 20 YAŞINDAYIM VE ŞU ANDA OKUMAKTAYIM. TRAKYA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK BÖLÜMÜ 1.SINIF ÖGRENCİSİYİM. FAZLA BOŞ ZAMANIM OLMADIGINDAN FAZLA SİTE İÇİN YARDIMLARIM OLAMAYACAKTIR.AMA YER YER SİZLERLE TANIŞMA FIRSATIM OLDUKTAN SONRA GERÇEKTEN KÖYÜMÜZ İÇİN DAHA GÜZEL GÜNLER BEKLİYOR BİZLERİ.

TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM SİZLERLE TANIŞMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORM..........
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyPaz Mayıs 11 2008, 18:25

Merhaba muharrem sitemize hoş geldin güzel dileklerin için çok tşk ederim canım bizde sizleri tanımak için sabırsızlanıyoruz dilerim güzel vakitler geçirsin burda bizle birlikte tekrar hoş geldin...
http://www.kekliktepe.tr.cx
KEKLİKTEPE
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
KEKLİKTEPE

Erkek
İş/Hobiler : Ögrenci /Bilisim Tek. Alanı

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyPaz Mayıs 11 2008, 19:34

merhaba muharrem hosgeldin... Bos oldugn her zaman bekleriz...
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyPtsi Mayıs 12 2008, 19:25

muro hoşgeldinn ama gelir gelmez çok iyi patlama yapmışsın fakat bi söz vardırrr..hızlı giden atın..........................daha girer girmez patlama yapman yanlışşş..unutmaki senin mesaj sayınsda daha bir elin parmaklarıı kadar..ilk önce bi bismillahh de.. Çok Komik Çok Komik bizle tanışmak için sabırsızlanmanda çok iyi bişeyy..fakat babayiğit ben,nazlı abla Çok Komik ,mustafa gecedeydikk....hatta baktımm sen bana selam vermiyecenn ben seninn yanına geldimmm Çok Komik Çok Komik Çok Komik ....neysee bundann sonraki dileğimmm:klavyeni korkak alıştırmaa vede paylaşımından dolayı seni kutluyorumm
MuHaRReM GüLeR
Üye
Üye
MuHaRReM GüLeR

Erkek

MesajKonu: RAHAT OL BEN ŞU ANDA OKUYORUM SİTE İÇİN ŞU ANDA HİÇ BİRŞEY YAPAMAM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyÇarş. Mayıs 14 2008, 21:19

ANLIYACAN ZAMANIM YOK. ŞU SELAM KONUSUNA GELELİM.SENİ GÖRDÜM AMA BENİM ORDA AKRABALARIM VE YAKIN TANIDIKLARIM VAR.ONLARLA SELAMIM BİTTİGİNDE EMİN OL SENİN YANINADA UĞRAYACAKTIM.BEN DAHA YENİ ÜYEYİM BAKARSAN DİĞER ÜYE DEDİKLERİNİZ KİŞİLER SADECE ÜYELİKLERİYLE YETİNİYORLAR.BENİM BAŞIMI KAŞIYACAK VAKTİM YOK.
MuHaRReM GüLeR
Üye
Üye
MuHaRReM GüLeR

Erkek

MesajKonu: İKİNCİSİ ŞU   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyÇarş. Mayıs 14 2008, 21:28

BEN SENİN GİBİ BİRİ OLMAK İSTEMEZDİM. BENLİ
ĞİMİ YİTİRMİŞ BİRİ DEĞİLİM. BAKTIM KEŞKE GALINLI OLMASAYDIM. BU LAFIN YANLIS HABERİN OLSUN. ÖNCE KENDİNİ DÜZELT SONRA GEL BANA ÖĞÜT VER. ANILIYACAN AYIK OL......!!!!!!!!!!!!!!
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyÇarş. Mayıs 14 2008, 22:20

murocum o galınlı olmasaydım sözü espri anladın mı bilmiyorum vede son derece dikkat çekici..bide ben sana "sen benliğini falan yitirdin" diye bişey demedimmm..neyse bu mesajım sayesinde 2 tane paylaşım daha yaptınnnn...burada espride mi yapılmayacakkk...sana öğüt verende zaten yok ben kimseye öğüt vermem yapması gerektiğini söylerimm ama kimine doğru kimine yanlışş...benim gibi olmaya zaten çalışma çünkü ben çok gereksiz bi insanımmmm işe yaramazın tekiiyimmmm..ayrıca murocum senin finalleri var biliyorum vede ders çalışman lazım bunuda biliyorummm..bide sen daha üye olur olmaz patlama yapmışsınn bence bu yanlış bi çıkış ama bu sadece benim görüşümm herkesin bi görüşü var saygı duyarım....ben senin az mesaj atmanı eleştirmiyorum sen öğrencisin vede elektrik zor bir bölümdür saygı duyuyorum sana.ben seni sadece yerinde olmayan bi kızgınlığın ve patlaman var onu eleştirdimmmm..
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyÇarş. Mayıs 14 2008, 22:26

sonra demişsinki:
Alıntı :
ÖNCE KENDİNİ DÜZELT SONRA GEL BANA ÖĞÜT VER. ANILIYACAN AYIK OL......!!!!!!!!!!!!!!
..sen benim profilimde olan "keşke galınlı olmasaydım"..sözüme takılmışsınnn ama bu sadece esprii ama gerçektede olmak istemezdim çünkü bütün köyler içinde en ilgisiz köy bizim köyyyy..git bi ovacığın sitesine bakkk ne demek istediğimi anlarsın...
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek
İş/Hobiler : futbol ve halk müziği
Lakap : sakat futbolcu

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyPerş. Mayıs 15 2008, 08:07

MUHARREM SİTEYE VAKTİM OLMUYOR GİREMİYORUM DİYORSUN AMA GİRDİĞİN ZAMANDA KAVGA EDER GİBİ ARKADAŞLARINLA TARTIŞIYORSUN.ELEŞTİRİ OLACAK TABİKİ BENDE ELEŞTİRİYORUM SENİ AÇIKÇASI ŞİMDİYE KADAR SİTEYE GELMEDİĞİNİZDEN DOLAYI.EMRAHLA İLGİLİ DÜŞÜNCELERİN TAMAMEN YANLIŞ.BU SİTEYE EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN BAŞINDA EMRAH GELİYOR.BENCE ONU ELEŞTİRMEK YERİNE PAYLAŞIMLARINA SİZDE DESTEK OLURSANIZ SİTE DAHADA RENKLENECEK.
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyPerş. Mayıs 15 2008, 13:11

ben valla ben bu sözü çok pis kafaya taktımm
Alıntı :
ÖNCE KENDİNİ DÜZELT SONRA GEL BANA ÖĞÜT VER. ANILIYACAN AYIK OL......!!!!!!!!!!!!!!
..o zaman muharrem kardeç sana sorularım olacak..1.
Alıntı :
ÖNCE KENDİNİ DÜZELT
..şimdi bu lafı açıklaa..ne demek yanii kendini düzeltt.sen bende farkında olmadığım büyük bi kusur mu gördünn..ama tipimi ve burnumu kastediyosan biraz büyük bi burnum varrr vede tipimde bozukkk..büyük bir estetik ameliyat ihtiyacımm var. burnumu düzeltmek için.senin gibi yakışıklı değilizzzz napalımmm..şaka bi yana "önce kendini düzelt" lafının bana açıklamasını yapmalısın ben de kendimdeki sorunu bileyimm size ona göre davranayımm..2.si
Alıntı :
SONRA GEL BANA ÖĞÜT VER
ben sana öğüt möğüt vermedimmm eğer sana öğüt verirsemde bu senin içindirr..ama bu sitede benim için 3,4 tane özel insan var ben ancak onlara öğüt veririmm sana öğüt vermemmm..belki sende çok iyi bi insansın fakat seni önce bi tanımam lazımmm..fakat şöyle bi laf vardır bilirmisinnakıllı insanlar aklını kullanır fakat daha akıllı insanlar başkasının da aklını kullanır..3.sü
Alıntı :
ANILIYACAN AYIK OL
..ben herzaman ayığımm..hayatım boyunca ağzıma içki koymadım koymamda fakat bu benim ana kuzusu olduğumdan değilll içki bana göre değil hiç kullanmadım vede bundan sonrada kullanmaya niyetim yok anlayacannn....vede ben buraya yazılarımı yazarken 3 defa düşünüp yazıyorumm zaten bazı şeyleri tasarlıyorum öncedennn....ama sen benim"keşke galınlı olmasaydım"lafıma takmışsınnn meraklanma o laf her zaman kalacakk eğer biz ne zaman ovacık köyünü veya başka köylerle yarışa girersek vede o kapasiteyi yakalarsak ben de o zaman o cümleyi ordan kaldıracamm..ama biz bütün köylerden daha geriyizz çok büyük uçurum var ..çokkk......o zaman rüyayı gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktırrrr...ama bizim uykudan kalkmak gibi bi niyetimiz yokk..bide bu sitede eleştiri her zaman olavcak kabul ediyorum üslubum çok sert ama saygısız bi üslubum yokkk ben bunun farkındayımm eğer ne zaman saygıda kusur edersem o zaman siteye girmemm..
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyPerş. Mayıs 15 2008, 13:23

[b][i]bir de benim için
Alıntı :
BEN SENİN GİBİ BİRİ OLMAK İSTEMEZDİM. BENLİ
ĞİMİ YİTİRMİŞ BİRİ DEĞİLİM. BAKTIM KEŞKE GALINLI OLMASAYDIM
..eğer bu sitede benliğini yitirmemiş 5 kişi varsa onlardan biride benimmm..beni bütün alem bilirrrr...aleviliği divriği kültürünü en yobaz insanlara bile anlattımm onlar bile iyimser oldular olumlu yaklaştılarrrr..alevi kültürünün kavgasını tanıtımını yaptımmm fakat bunu söyleyerek değil düzgün bir alevi vatandaşı olarak herkese örnek olmak istedimm vede bunuda becerdiğime inanıyorumm..çünkü ben herkesi seviyorumm kimseyle bi kavgam yokk bu sitede olanlar dışındaa ..yani ben benliğimi yitirmedimmm..rap müziğine karşı vermiş olduğum savaşı ve protestoyu biliyormusunnn ilk önce benim bütün yazılarımı okuuuu bana ondan sonra yorum yapp..çünkü benliğini yitirmişsin sözü çok ağır bi sözzzz...burası forum vede burada herkes herkesi eleştirebilir fakatt kimse kimsenin kişiliğine laf atamazzz..ama biz senle bu konuyu daha sonra özel olarak tartışalımmm..sen neye dayanarak"emrah yardım benliğini yitirmiştir"dedinnnn..bunun bana açıklamasını yap çünkü şu an cafeden yazıyorum vede sadece senin bu sözün için internet cafeye girdimmm.açıklama istiyorummm..çok sinirlendim bu söze muharrem kardeşşş haberin ola
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyPerş. Mayıs 15 2008, 13:40

bide demişsinki
Alıntı :
SİTEDE ÜYE OLAN BÜYÜKLERİM VE KÜÇÜKLERİM VAR .BUNLARDAN ARTIK BİRÇOK KİŞİLER SADECE ÜYELİKLERİ BULUNUYOR.BUNLAR YETERLİ DEĞİL.SONUÇTA BURDA BİR EMEK HARCANMIŞ VE BU EMEĞİN KARŞILIGINI VERMENİZİ İSTERİM.SİZLERDEN DAHA FAZLA SEYLER BEKLİYORUM. BU KADAR BİZİM İNSANLARIMIZ DEĞERSİZ DEĞİL.
.daha girer girmez bişeyler vermeden bişeyler istemişsinnn.ve de millete sitem etmişsin hemde daha ilk mesajında bana göre yanlışş aam sana göre doğru olabilir çünkü herkes dediklerinden sorumluuu..sen öğrencisin ve de bu hafta sınav haftası onuda biliyorummm.sakın internete girme vede derslerine asıll yoksa okull bitmezzz...eleştirdiğim tarafın şu:sen ilk girdiğin zaman üyelerden bazı şeylerde bulunmuşsun vede site etmişsinnn..sitemini anlamadımmm...
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek
İş/Hobiler : futbol ve halk müziği
Lakap : sakat futbolcu

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyPerş. Mayıs 15 2008, 13:52

EMRAH O KADAR SİNİRLENMENE GEREK YOK SANIRIM MUHARREMDE SENİ TANIMAMIŞ BİRİ OLARAK ÖYLE DÜŞÜNMÜŞ VE YAZMIŞ .SENİ TANIDIKÇA DÜŞÜNCELERİNİN YANLIŞ OLDUĞUNU KENDİSİDE KABUL EDECEKTİR.SİTEYE YENİ GİREN ARKADAŞLARIN ÖNCELİKLE DİĞER ARKADAŞLARIN PAYLAŞIMLARINI İYİCE OKUMASINI VE ONA GÖRE YAZMASINI TAVSİYE EDİYORUM.KABADAYI EDASIYLA BİRŞEYLER YAZMAK HEPİMİZE ZARAR VERİR VE ALTTAN GELEN ARKADAŞLARA KÖTÜ ÖRNEK OLURUZ.HATA YAPABİLİRİZ BİRİ HAKKINDA YANLIŞDA DÜŞÜNEBİLİRİZ ÖNEMLİ OLAN YANLIŞTAN DÖNÜP ÖZÜR DİLEMESİNİ DE BİLMELİYİZ.MUHARREM HATA SENDE BANA GÖRE EMRAHTAN ÖZÜR DİLEMEN GEREKİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM VE SENDEN BUNU BEKLİYORUM
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyPerş. Mayıs 15 2008, 13:56

yokk abi kimse kimseden özür dilemesinnnn..bu kadar basit bi şeyi ülke meselesei yapmayalımm..fakat burada herkes birbirini eleştirebilr fakat kimse kimseye "sen benliğini yitirmişsin"gibisinden laflar edemez..ama kabadayılıksa bende kabadayılık yaparımm hemde alasınıı ama en yine davranışlarımdan ödünn vermemm ama kimse ileri gitmesinnn..yoksaa ondan sonrasından ben sorumlu olmammmm bunu herkes bileee...çünkü kavga etmek bana göre bişey değilll ama kabadaylıksaa bu işi çok iyi yaparımmmm ....
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyCuma Mayıs 16 2008, 17:15

Arkadaşlar neler oluyor size ya neden bu tartışma yeni gördüm ve inanın çok üzüldüm gereksiz yere birbirinizin kalbinizi kırıyorsunuz ikinizdende bunu beklemezdim açıkcası Sad Sad Sad
MuHaRReM GüLeR
Üye
Üye
MuHaRReM GüLeR

Erkek

MesajKonu: NE OLDU LAFIM HOŞUNA GİTMEDİMİ   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyCuma Mayıs 16 2008, 17:41

YALANMI SENCE BENLİĞİNİ İNKAR EDERMİŞ GİBİSİNDEN YAZMIŞSIN KEŞKE GALINLI OLMASAYDIM.SEN İSTESENDE İSTEMESENDE HOŞUNA GİTSEDE GİTMESİDE VS.SEN GALINLISIN.BEN BAKTIM O OVACIK KÖYÜNÜN SİTESİNE.SEN ONLARIN KÖYÜNÜN KAÇ HANE OLDUGUNU BİLİYORMUSUN.BENCE AZ BİLE ONLARIN SİTESİ.ONLARIN ÜYE SAYISINA BAK VE YAPTIKLARI İŞLERE BİRDE BU YAPMIŞ OLDUGUNUZ SİTEYE VE ÜYE SAYISINA BİDE BUNLARIN İCRAATLARINA.SİTE GÜZEL AMA ÜYELİKLERİN ÇABALARI YETERSİZ.!!!!!!1
MuHaRReM GüLeR
Üye
Üye
MuHaRReM GüLeR

Erkek

MesajKonu: BU GÜNE KADAR KİMSENİN DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE LAF SÖYLEMEDİM VE SÖYLEMEMDE   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyCuma Mayıs 16 2008, 17:45

SEN O LAFI BAŞKA YERLER İYİ VE YANLIŞ BİR ŞEKİLDE ÇEKMİŞSİN.ANLIYACAN BEN SENLE İLGİLİ BİRSEY SÖYLEMEDİM.HAKKIM DA DEĞİL.
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyCuma Mayıs 16 2008, 17:45

Bence gereksiz bu tartışmalar neden bunu yapıyorusunuz ya anlamıyorum lütfen rica ediyorum sizden eğer biraz saygınız varsa kaptalım bu konuyu inanın üzülüyorum yeni yeni toplamaya başlıyoruz zaten sitemizi lütfen
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyCuma Mayıs 16 2008, 17:48

MuHaRReM GüLeR demiş ki:
SEN O LAFI BAŞKA YERLER İYİ VE YANLIŞ BİR ŞEKİLDE ÇEKMİŞSİN.ANLIYACAN BEN SENLE İLGİLİ BİRSEY SÖYLEMEDİM.HAKKIM DA DEĞİL.

Bak ben senden yaş olarak büyük biriyim çok yaş farkı yok aramızda ama bencesen büyüklüğünü ver koy ortaya kapatalım bu konuyu lütfen kimse kırılmasın üzülmesin seni tanıyorum sadece bir kere gecede gördüm konuşmadık bile biliyorm ki özünde iyi birisin ama enin ol emrahta iyi biri onuda senide çok seviyorum ben burdaki herkesi çok seviyorum ve kimsenin üzülmesini dediğim gibi kırılmasını istemiyorum
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyCuma Mayıs 16 2008, 17:49

Ayrıca kimsenin dış görüşü önemli değildir içindeki yüreğindeki güzellik senin için önemli olandır
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyCuma Mayıs 16 2008, 19:46

muharrem sadece ovacık gibi değill hiç bi köy gibi olamıyoruzzz..gelecek sene sen futbol turnuvasında büyüklerim seni düşünürse sen de oynayacaksınn..benim dediğimi o zaman daha iyi anlayacaksınnn..adamlar geliyoo 50 kişi bizimkiler geliyoo 10 kişi..biz üvey evlat gibiyizzz kimse yanımızda olmadııı hep yalnızz kaldııkk..haa bu arada haneden bahsetmişşsinn geçen gece gördünki 300 kişi varr peki eğlence olunca herkes bi şekilde geliyoo ama icraate gelinceee kimse yokk.ben orada 15 kişi dışında kimseyi tanımıyom illaki birilerini tanımam için eğlenceyi çok sevmem mi lazımm..ha bide sen benim"keşke galınlı olmasaydım"lafını espri olarak değilde sanki -gerçekten böyle bişey düşünmüşüm gibi yazmışım-diye düşünmüşsünnn..ama ben onu biraz sitem biraz da dikkat çeksin diya yazdıımmm..aslında ordan buram buram mizah kokuyoo ama sen o kokuyu alamamışsınnn..ayrıca ben sana bana selam vermedin gibisinden laflar ettimm...sende bunu yanlış yere çekmişsinn.o sadece bi düşündüren esprii.. sen gelmezsen ben gelirimm hiçbişeyim eksilmez ve de ben böyle şeyleri gurur yapmammm denemesi bedava..ben sana neden kızdım"sen daha ilk mesajında üyelere patlamışsınn mesaj atmıyolar diye"..aslında haklısınn ama o kişi sana demezmi "kardeşimm bi bismillah deee."..sen öğrencisin ve de finalleri varrr ve bu hafta sınav haftası biliyorummm derslerine çalışş mesajı istediğin zaman atarsınnn..
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyCuma Mayıs 16 2008, 19:50

nazlı tekin demişki:
Alıntı :
Bak ben senden yaş olarak büyük biriyim çok yaş farkı yok aramızda ama bencesen büyüklüğünü ver koy ortaya kapatalım
nazlı sana sesleniyorumm kim kimden büyükk..matematik dersine beden hocası mı giriyorduuu..beni çok üzüyosunn son günlerde haberiniz olaaa Sad Sad Sad
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyCuma Mayıs 16 2008, 19:53

bide ben sana benim dış görünüşüme laf söyledin demedimm..sen demişsin yaaa:"kendini düzelt"..bende sana soruyorumm neyimi düzelteyimm...suratımımı yoksa kişiliğimimi ve davranışlarımı mı...hangisiniii?? sen karar verrr..ama sen beni söylediğim sözlerimi değiştirmemi istiyosumm..ama ne yazııkki bunu yapamıyacamm

En son emrah yardım tarafından Cuma Mayıs 16 2008, 20:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyCuma Mayıs 16 2008, 20:06

nazlı tekin demişki:
Alıntı :
Arkadaşlar neler oluyor size ya neden bu tartışma yeni gördüm ve inanın çok üzüldüm gereksiz yere birbirinizin kalbinizi kırıyorsunuz ikinizdende bunu beklemezdim açıkcası
bu yazıyı yazmaya 18:12 geçe başladın vede 18:15 te cevabını yazdınn..1 dakikada yazını yazsan 2 dakikada o sayfadaki tüm yazıyı okumana imkann yokkk..yani demek istediğmm okumadan cevap yazıyosunnn..bide
Alıntı :
ikinizdende bunu beklemezdim açıkcası
..sen beni hiç tanımıyosun ki ne bekleyecen bendennn..eğer bir bana"sen benliğini yitirmişsin"derse o zaman benden herşeyii bekleeee...vede beni tanımıyosunn ve de bu gidişle hiç tanıyamıyacaksınn nazlı tekinnn Mad Mad
ALİ KIDIR
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM   HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM EmptyC.tesi Mayıs 17 2008, 17:07

HEYYYYYYY NE OLDU MUHARREM EMREH en son tartısacak kışilersiniz ikinizde daha yenı tanıştınız bir birinizi iyi tanıyın ama kırıcı kelimelerden sakının bu tartısmaların faydalarını görecegiz emrahı turnuvalarda tanıdım hızmetı güzel fikirleri güzel çok uyumlu bir genç örnek bir arkadaşımız muharrem yegenim daha yeni gençlerle tanışıyor köyüne sahip cıkmasıda beni ümitlendiriyor bu toplulugun cok güzel hızmetler yapacagına ben inandım NOT ikinizden çok hizmetler bekliyoruz

HERKESE CANI GÖNÜLDEN SELAMLARIM
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-