Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda)

+2
Nazlı Tekin
emrah yardım
6 posters
YazarMesaj
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda) Empty
MesajKonu: nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda)   nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda) EmptyPtsi Mayıs 12 2008, 19:00

ben emrah .çoğunuzz bu ismii anımsarrrrr..neysee edeebiyatt kalabalığıı yapmayayımm..bundann öncekii hatalıı konuşmalarımdann dolayıı çokk üzgünümm..bazenn çocukk olabiliyorumm demiyecemm ben zaten çocuğumm. çocukk ruhluu bi insanımm vede çocuklarıı çok severim vede değer veririm..(özellikle emrecana... onu çokk seviyorummm vede onun yerii buradaki herkestenn farklıı)neyseee kenan abii ve nazlıı ablamm vede diğer arkadaşlarr benii affetmiştirrrr inşallahhhh.....o zamann sizee bi sözz söyliyeyimm:değişmeyeceğinii sananlar ya zeka engellilerdirr yada ölülerdirr.artıkk değiştiimm vede geliştimm 2 haftada kendii özeleştirimii yaptımm vede bazıı şeylerii çokk abarttığımıı vede tabularıı yıkmanın aslında zor bişeyy olmayacağını öğrendimmm..
http://www.kekliktepe.tr.cx
Nazlı Tekin
Forum Meleği
Forum Meleği
Nazlı Tekin

Kadın
İş/Hobiler : Satış & Pazarlama
Lakap : Baş Belası

MesajKonu: Geri: nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda)   nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda) EmptyPtsi Mayıs 12 2008, 19:13

Camım benim hoş geldin bende sizden bunu beklerdim iyi varsınız hepinizi çok seviyorum canım seninde dediğin gibi dün dünde kaldı bugune bakmak lazım hoş geldin yeniden seflar getirdin.
KEKLİKTEPE
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
KEKLİKTEPE

Erkek
İş/Hobiler : Ögrenci /Bilisim Tek. Alanı

MesajKonu: Geri: nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda)   nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda) EmptySalı Mayıs 13 2008, 16:30

yaw emrah hosgeldin geldin de edebiyat beni cok etkliledi be olmuyo bole =)=)=)[i]
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda)   nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda) EmptySalı Mayıs 13 2008, 17:41

evet hoşgeldim ve de öneri ve fikirlerle boş gelmedim..sizi yalnız bıraktığım için kusura bakmayınnnn..bazılarınız ben tekrar buradayım diye üzülecek fakat kusura bakmasınlar her ne kadar bu sitede kötü adam rolünü oynasamda aslında iki amacım var..1.si ilgi uyandırmak ve insanları tartışmaya çekmek 2.si proje üretmekkk ne yapabiliriz ne eedebilirizz ve de bu sitede kritiğini yapacazzzz..unutmayalımki başakların içi boş olunca başları havadadır fakat dolunca eğilirlerr.(konumuzla ne alakası varya Çok Komik Çok Komik Çok Komik )..mustafacım her ne kadar edebiyat yapmama gibi bi tabuya sahip olsamda ne yazıkki içimdeki sevgi pıtırcıkları buna izin vermiyoo..ben edebiyat adamıyımmm....herkes benim üslubumu sevmeyebilir ama napayım ben böyleyimm.o zaman size bi hikaye anlatayımzamanın birinde bir ülkenin kralı varmışş..ve de bu kral bi gün rüyasında ülkedeki koyunların yanarak öldüğünü görmüşşş..ve de uyanır uyanmaz ülkeye haber salmışş..bu rüyayı yorumlamak için bütün falcılar ve sihirbazlar seferber olmuşşş..neyse bütün falcılar sırayla yorumunu yapıyormuşş..sıra bir tane falcıya gelmiş vede falcı şöyle demiş-"kralım yakın zaman içinde ailenizdeki herkes tek tek ölecek ve en son ölecek kişide siz olacaksınız"demişş...bunu duyan kral sinirlenmişş..ve o falcıyı asmışlarr.sıra .başka bi falcıya gelmişşş ve o falcı şöyle demiş-"kralım ailenizdeki en uzun ömürlü insan siz olacaksınız" demiş..tabi bunu duyan kral çok sevinmişş ve bu falcıyıda küpler dolusu altın ve mücevherle ödüllendirmişş..saraydan bir kişi bu adamın daha sonra yanına yaklaşıp şunu demişş-"yaa aslında senin dediklerin de ölen falcının dediklerinden farklı değilldi"demişş..bunu duyan falcı tebessümle şöyle demiş-"biliyorumm fakat önemli olan neyi söylediğin değil nasıl söylediğindir" demişş.......bu hikayeden anlaşılacalacağı gibi üslup çok önemliii vede benim -bu olayı nasıl anlatayım gibisinden- olan problemimi bir an çözmem lazımm....
Emre Tekin
KekliktepeAdmin
KekliktepeAdmin
Emre Tekin

Erkek

MesajKonu: Geri: nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda)   nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda) EmptyÇarş. Mayıs 14 2008, 19:23

tekraR hq.
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda)   nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda) EmptyÇarş. Mayıs 14 2008, 19:39

tekrar hoşbulduk emrecannn..sen benim için çok özel bi insansın.çünkü çok yetenekli ve zeki bi çocuksunn..ama sen farkında değilsin artık çıkar şu at gözlüğünü..benim her zaman senin gbi yetenekli insanlara tükenmeyecek kadar kredim var sen beni ne kadar yaralasandaaa sen yine her zaman benim için özel bi insan olarak kalacaksınnnn..ama bundan sonra seni kırmayacağım çünkü:ben insanların kalbini kırarak değil kazanarak hükmederimmm.
emre yardım
Üye
Üye
emre yardım

Erkek
İş/Hobiler : serbest
Lakap : maradonaymışş

MesajKonu: Geri: nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda)   nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda) EmptyPerş. Mayıs 22 2008, 11:27

ben emrah yardımın ikiz kardeşiyimm..okuyacağınız şeyi çok dikkate almanız gerekir.emrah biiraderim az da olsa iyi futbolcudar ama bu futbolcu kişiliğini bana borçludur ona bu futbolu küçük yaşta ben öğrettim onun elinden tuttum Çok Komik Çok Komik...ben onun kadar yazı yazmada yetenekli olmadığımdan dolayı yazdıklarımdaa çok sıradannn
chat-lak-nigga
Üye
Üye
chat-lak-nigga

Erkek

MesajKonu: Geri: nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda)   nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda) EmptyPaz Haz. 29 2008, 00:31

Alıntı :
merhaba sitenize sizlerden sonra geldim ama burada bulundugum için sizlere hoşgeldiniz demek istedim tanısmak ve güzel dostluklar için

nerde kaldıydıkkkkkk...2.emrah devriii(devrik lider aranızda)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-