Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar?

3 posters

şampiyon olur
12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? Vote_lcap0%12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
finalde elenir
12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? Vote_lcap17%12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? Vote_rcap
 17% [ 1 ]
yarı final oynar
12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? Vote_lcap17%12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? Vote_rcap
 17% [ 1 ]
yarı final oynar fakat 3.olur
12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? Vote_lcap0%12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
çeyrek final oynar
12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? Vote_lcap50%12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? Vote_rcap
 50% [ 3 ]
gruptan çıkar
 0% [ 0 ]
gruptan çıkamaz
 0% [ 0 ]
sıfır çeker
 0% [ 0 ]
benim kafam basmıyo yorum yapmıyacam
12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? Vote_lcap16%12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? Vote_rcap
 16% [ 1 ]
Toplam Oylar : 6

YazarMesaj
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? Empty
MesajKonu: 12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar?   12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? EmptySalı Mayıs 13 2008, 17:58

herkes oyunu verirse çok sevinecemmm..bu sadece bi anket sorusu..herkes objektif olsun çünkü herşey dışardaki gibi gözükmüyooo..
http://www.kekliktepe.tr.cx
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: 12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar?   12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? EmptyÇarş. Mayıs 14 2008, 08:36

bence herkes bizden mucize beklemesinnn eldeki malzemeyle bi gökdelen yaratamayabiiriz fakat bi villa inşa edebilirizzz..bu sene katıldık güç bela çeyrek final oynadıkl her maçta şapkadan tavşan çıkardıkk..fakat ne tuhafdırki biraz daha şanslı olsaydık final bile oynayabilirdikkk..ama bu sene için önümüz geçen seneye oranla daha kapalı olacakk..zaten biz turnuvaya şampiyon olmak için değil köyümüzün tanıtımını yapmak için katılıyoruzz...o zaman size bi hikaye anlatayımmmolimpiyat yarışlarında siyahi bir atlet yarışın sürdüğü esnada sakatlanır vede yarışı seke seke güç bela tamamlayarak sonuncu olurrr...ve yanına bi gazeteci yaklaşarak şunu der:"sonuncu olacağını bile bile neden yarışı sakat sakat devam ettirdinn..siyahi atlet şu cevabı verir-"ülkem beni yarışa şampiyon olmam için değil,yarışı tamamlamam için gönderdi "der..bizde bu sene belki grupta sonuncu olacaz yada fenerbahçe gibi sıfırda çekecez ama yarışı bitirecezzzz..
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: 12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar?   12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? EmptyÇarş. Mayıs 14 2008, 08:44

ama unutmayalım ki bu turnuva çok şeye vesile oldu..mesela en bariz örneği:site yapılmasıı.....veya kendim için örnek vereyimm;ben bu sene turnuvalar sayesinde yaklaşık 30 kişi tanıdım vede çok acıki çoğu akrabamdıııı.neyse bu sene eğer iyi bir vitrin yapabilirsek kendimize önümüzdeki yollar aydınlıkkkk..belki daha çok akrabam vardırrr ama ilk önce başarıı...ayrıca geçen seneki yardımklarından dolayı başkanımız ali abi,teknik direktörümüz hasan abi Çok Komik Çok Komik vede kaptanımız kenan abiye teşekkür ederimmm..15 senedir futbol oynuyorum ama futbolun en çok yararını bu şeker insanları tanıyarak gördümmmm...
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek
İş/Hobiler : futbol ve halk müziği
Lakap : sakat futbolcu

MesajKonu: Geri: 12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar?   12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? EmptyÇarş. Mayıs 14 2008, 09:03

EMRAHCIĞIM SENİN SİTEYE GELMEN NEDE GÜZEL OLDU.YAŞINA GÖRE ÇOK OLGUN TAVIRLARIN VAR.YANLIŞ ANLAMA ÇOCUKSUN ANLAMINDA DEMİYORUM.ÇOK MÜTAVAZİ VE YARATICI BİR KİŞİLİĞİN VAR.TURNUVAYA GELİNCE GERÇEKTEN BU YIL ZAYIF BİR GRUPTAYDIK VE ŞANSIMIZDA İYİ GİTTİ VE ÇEYREK FİNAL OYNADIK.AMAÇ KÖYÜMÜZÜ EN GÜZEL ŞEKİLDE TANITMAK VE BAŞARDIKTA BUNU.UMARIM BU BAŞLANGIÇ İLERİSİ İÇİN DEVAM EDER TABİKİ SİZLERİN SAYESİNDE OLACAK.BİZDE BÜYÜKLER OLARAK SİZE DESTEK OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ KOÇUM.
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: 12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar?   12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? EmptyÇarş. Mayıs 14 2008, 09:13

kenan abi bence şanslı değildik o kadar.. çünkü bizim gruptan 3 takım çeyrek final oynadı..d grubundan 4 takım çeyrek final oynadı vede a ve c gruplarından toplam 1 takım çeyrek final oynadıııı..bayırüstünün yer aldığı gruptan lider de çıkabilirdikkk..eğer akmeşe ve yusufşeyh maçlarında son dakikalar 2 tane gol yemeyip rakibi maça ortak etmeseydik gruptan lider çıkardıkkk..ve de bence bu iyi bir reklam olabilirdii..ama bu sene biyerlere gelmek istiyorsak en az 3 tane çok iyi adam bulmalıyız diyorummmm ve de başka bişey demiyorummm..özellikle senle top oynamak zevk verici canım abimmm.eğer oğulbey maçında sakatlanmasan emin ol ki geçen sene yarı f nalde oynardık finalde oynardııkkk...aman bu sene kendine iyi bak
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: 12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar?   12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? EmptyÇarş. Mayıs 14 2008, 11:51

abi siz o kadar çok şeyi hak ediyorsunuz ki biz bunun altında ezilirizzz..siz abilerimiz :küçük şeylerle mutlu olabilecek kadar büyük insanlarsınızzz..bana bu sene çok destek verdiniz..maddi ve manevi alanda çok yardımlarınızı gördümmm..herşey için çok teşekkür ederimm..iyiki varsınız vede: iyiler mutlaka kazanırrr....
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek

MesajKonu: Geri: 12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar?   12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? EmptyÇarş. Mayıs 14 2008, 12:42

EMRAH BİZ BİRŞEYLERİ HAK EDİYORSAK BU BİZDEN ÖNCEKİ İNSANLARI KENDİMİZE ÖRNEK ALMAMIZDAN VEDE AİLE TERBİYEMİZDEN KAYNAKLANIYOR.KENDİME HEP İYİ İNSANLARI ÖRNEK ALDIM YAŞI BENDEN KÜÇÜKTE OLSA ONDANDA YARARLANDIM.SİZLERİNDE BÖYLE İNSANLARI KENDİNİZE ÖRNEK ALACAĞINIZI BİLİYORUM ÇÜNKÜ TEMİZ İNSANLARSINIZ.FUTBOLA GELİNCE ÇOK SAKATLANMAMDAN YAKINIYORSUN BİLİYORSUN YAŞ 38 İ GEÇTİ.BU ZAMANLAR EN ÇOK SAKATLANMA ZAMANIDIR.BELKİDE YAVAŞ YAVAŞ FUTBOLU BIRAKMA ZAMANIMIZ GELDİ DİYORUM.BANA KALSA BİR 5 YIL DAHA OYNMAK İSTERİM.SENDE BİLİYORSUNKİ TURNUVADAKİ MAÇTA KAFAM YARILDI SAĞLIKÇI DİKİŞ ATMAMIZ LAZIM DEDİ BEN İSE MAÇA DEVAM ETTİM.BU FUTBOLU NEKADAR SEVDİĞİMİ ANLATIR SANIRIM.EN AZ 3 OYUNCU LAZIM DİYORSUN.1 TANE TAMAM SANIRIM GECEDE TANIŞTIM ZEYNEL ABİNİN OĞLUYMUŞ.AMA DİĞER İKİ TANEYİ BULMAKTA ZORLANACAĞIZ.UMARIM YANILIRIMDA HEM KEYİF VEREN BİR TAKIM HEM EFENDİLİĞİ İLE DİĞER KÖYLERE ÖRNEK OLAN BİR TAKIM KURARIZ BU YIL.
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: 12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar?   12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? EmptyÇarş. Mayıs 14 2008, 19:48

kenan abi sen gelecek sene kesin oynamalısınn tabi ben senin işine karışmak istemem ama en azından 40 dk oynamalısınn..taşları yerine oturtmaya çalışırkan senin olmaman bence bu iş bitti demektirrrr...ve de zeynel abibi oğlu benim akrabam ben onla konuştum gelecek sene hüseyin de takımdaki yerini alacakk..ama 2 tane daha oyuncu lazımmm..ve de bence tanerde en azından maçın ilk yarısında kesin oynamalııı ya da ikinci yarııı..bence bu takımın 3 değişilmez oyuncusu var sen,taner ve leventt..tabi bunlar benim görüşüm kimse kırılıp gücenmesiinnn..gelecek sene için temelleri şimdiden atmalıyızzzz...kenan abi bide biz hazırlık maçlarına ne zaman başlıyacaz ya da senin kafanda tasarladığın bişey varmııııı..
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: 12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar?   12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? EmptyÇarş. Mayıs 14 2008, 20:00

geçen sene çok kıt imkanlara rağmen eldeki un ve şekerle helva yapmaya çalıştıkk tabi elimize yüzümüze bulaştırdıkkk...ama geçen seneki en önemli sorunlarımızdan biride:sahaya sürecek yedek oyuncumuz bile yoktuu..çok yalnız kaldık çokk..sanki orada üvey evlat gibiydikkk..geçenki geceye gittim ve de ne göreyimm..ne kadar çok galınlı varmışşş ama hiçbiri bizim başarı sağlamaya potansiyelli olacağımız organizasyonda yerini almadıııı.....geçen seneki gibi eğer yedek oyuncu bile bulamadan turnuvaya gireceksek hiç girmeyelim bu turnuvayaaa..en azından bize inanan bir kaç gözü mahçup etmeyelimmmm..geçen sene çoğu oyuncumuz maçlara bile gelmediii..fakat mehmet özcanı kutluyoruummm..çoğu maçta yedek kalmasına rağmen bütün maçlarda yerini aldıı vede ona teşekkür ediyorummmm..iyi futbol oynamak 5 kişi çalımlayıp gol atmak değildirrr...iyi futbol oynamanın tanımını en iyi mehmet bilir..o size anlatsınnn iyi futbolun ne olduğunu
emre yardım
Üye
Üye
emre yardım

Erkek
İş/Hobiler : serbest
Lakap : maradonaymışş

MesajKonu: Geri: 12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar?   12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? EmptyPerş. Mayıs 22 2008, 11:44

ben olsam geçen sene şampiyon olurduuu Çok Komik Çok Komik dermişimmmm..ama bende gelecek sene kadroda yer alabilirimm
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek

MesajKonu: Geri: 12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar?   12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? EmptyPerş. Mayıs 22 2008, 12:23

emre eğer emrahtaki gibi yetenek sendede varsa bekleriz aramıza.hiç futbol oynamasanda yinede gelmeni ve diğer arkadaşlarla tanışmanı isterim ben bile tanımıyorum seni umarım yakın zamanda tanışırız
emre yardım
Üye
Üye
emre yardım

Erkek
İş/Hobiler : serbest
Lakap : maradonaymışş

MesajKonu: Geri: 12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar?   12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? EmptyPerş. Mayıs 22 2008, 12:50

emrahh toptann ne anlar .topu görse karpuz sanar.o ancak konuşmasını bilirr..ona ben öğrettim futboluu.gelecek sene banada kadroda bi yer ayarlarsanız sevinirimmm..
Kenan Emiroğlu
Sakat Futbolcu
Sakat Futbolcu
Kenan Emiroğlu

Erkek

MesajKonu: Geri: 12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar?   12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? EmptyPerş. Mayıs 22 2008, 13:00

emre her zaman sizin gibi gençlere ihtiyacımız var kapımız sizlere açık.biz artık futbol olarak yol sonundayız yaş 39 agirdi sıra sizlerin.
emrah yardım
emrah yardım

Erkek

MesajKonu: Geri: 12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar?   12.dkd futbol turnuvalarında kekliktepe ft ne yapar? EmptyCuma Mayıs 23 2008, 10:52

emre yardım demişki:
Alıntı :
emrahh toptann ne anlar .topu görse karpuz sanar.o ancak konuşmasını bilirr..ona ben öğrettim futboluu.gelecek sene banada kadroda bi yer ayarlarsanız sevinirimmm..
..emre ayıp oluyoo ama birader canımızsın dedik canımızı almaya çalışıyonn..senin top oynayışını bu sitede sadece ben biliyorumm açtırma bayramlık ağzımı..ve de sen o yetenekle geleceksene 15 kişilik kadroya dahi giremezsinn kusura bakma ama torpil yok.ve de büyük abilerime söyliyecemm seni almasınlar kadroyaa boşyerine yer kaplamaa..

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kekliktepe Spor [Kurallar]