Kekliktepe Köyü Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kekliktepe Köyü Forum

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

daha adımımı atmam'

YazarMesaj
emrah yardım
Karakartallar Yüksek Uçar
Karakartallar Yüksek Uçar
emrah yardım

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : lakabı olmayan insan

daha adımımı atmam' Empty
MesajKonu: daha adımımı atmam'   daha adımımı atmam' EmptyPtsi Nis. 28 2008, 20:38

daha adımımı atmam'

'Bir daha Ali Sami Yen'e adımımı atmam' diyen Fatih Terim maçı izlemeden stadı terketti. Peki neden?

Terim’e “Yerinize milletvekili oturdu” dendi. Buna kızıp stadı terkeden Fatih Hoca, “Sami Yen’e bir daha gelmem” dedi.

ALİ Sami Yen’de tarihi bir gün yaşanırken G.Saray yönetimi, eski antrenörler Mustafa Denizli, Hagi ve Feldkamp’ı da maça davet etmişti. Bu üç isim tribünde yerini alırken statta kendine yer bulamayan bir isim vardı: Fatih Terim. Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, derbiyi seyretmek için Ali Sami Yen’e geldi. Ancak G.Saray’ın efsane hocasına “Protokoldeki sizin yerinizde milletvekili oturuyor” denildi. Bunun üzerine “Ben Milli Takım hocasıyım” diyen ve haklı olarak sinirlenen Terim stattan sessiz biçimde ayrıldı. Fatih Hoca’ya protokol tribününün arkasında bir yer gösterildiği ancak tecrübeli teknik adamın görüş açısının iyi olmamasından dolayı öneriyi kabul etmediği belirtildi.

HAGİ’DEN YEŞİL IŞIK

YARDIMCILARI Müfit Erkasap, Oğuz Çetin ve Metin Tekin’in de Terim’e yapılan bu davranış sonrası “Biz de maçı izlemiyoruz o zaman” dediği, ancak Terim’in onlara “Hayır siz kalıyorsunuz ve görevinizi yapıyorsunuz” diye konuştuğu öğrenildi. 2008 Avrupa Şampiyonası öncesinde milli oyuncuların son durumunu görmek için büyüklerin maçlarını kaçırmamaya özen gösteren Fatih Terim’in stattan ayrılırken “Bir daha Ali Sami Yen’e gelmem” dediği belirtildi.

Bu arada maçı tribünden izleyen G.Saray’ın efsane futbolcusu ve 2 sezon önceki antrenörü Hagi ise F.Bahçe maçını şöyle yorumladı: “İlk yarıda sahada sadece bir takım olduğunu gördüm, ikinci yarı daha dengeli geçti. G.Saray daha istekli ve arzulu olduğu için bu galibiyeti haketti. Rakibinden daha istekliydi ama daha fazla fark da olabilirdi. Daha önce de söylediğim gibi F.Bahçe takımını biraz yorgun gördüm, herhalde Şampiyonlar Ligi’nde oynadığı karşılaşmaların hayli etkisi vardı.

Ben Galatasaray’da kendimi hep çok iyi hissettim, beni isteyen takıma da giderim. Profesyonel olarak iyi bir teklif olursa, her iki taraf da isterse gelirim. Ancak şu an yalnızca başkanımızın davetlisi olarak burdayım
http://www.kekliktepe.tr.cx

daha adımımı atmam'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir soru daha :)
» happy birthday!!! emrecann